• Medusa F1
 • Medusa F1
 • Medusa F1
 • Medusa F1
 • Medusa F1
 • Medusa F1

Medusa F1

Sugar Magnolia x American Beauty

Odrůda Medusa je skutečným F1 hybridem, který byl vytvořen z čisté a inbrední linie. Může se pochlubit uniformním růstem, úžasnou chutí a aroma a skvělou silou. Pokud hledáte stabilní a vyšší rostliny do své pěstírny, zahrady či skleníku, tak vyzkoušejte odrůdu Medusa F1.
(64)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 16.00
3x
€ 40.00
5x
€ 60.00
10x
€ 110.00
25x
€ 220.00
Výprodej!
Sleva!
€ 40.00

€ 40.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (35)
 • Fotografie od zákazníků (3)

Medusa F1: Skvělé Aroma, Obrovská Síla a Střední Vzrůst

I když vás tato odrůda nepromění v kámen jako Medúza z antického Řecka, odrůda Medusa F1 vás rozhodně krásně zhulí. Tato odrůda kombinuje inbrední linie odrůd Sugar Magnolia a American Beauty. První zmíněná odrůda je sladká indika a druhá odrůda je ovocný hybrid, který je oblíbený pro své vyvážené a pozitivní účinky. Výsledkem je samonakvétací F1 odrůda, která má čerstvou chuť, unikátní kanabinoidní profil a skvělé výnosy.

Medusa F1

Aroma, Chuť a Účinky Odrůdy Medusa F1: Máta, Pepř a Čerstvé Ovoce a Vyvážený Kanabinoidní Profil

Odrůda Medusa F1 je velice aromatická odrůda, která má skvělou koncentraci terpenů, díky kterým její vůně připomíná čerstvou mátu, kterou doprovází peprný tón společně s tóny čerstvého ovoce. Její tlusté a obsypané květy produkují vysoké množství THC a CBG a stejně tak vysoké množství myrcenu, ocimenu, farnesenu a karyofylenu. Výsledkem je silná odrůda, která vás pořádně uklidní (díky vysokému obsahu myrcenu a farnesenu), a také vás příjemně pozvedne a motivuje ke kreativní práci (díky vysokému obsahu ocimenu).

Medusa F1

Pěstování Odrůdy Medusa F1: Vysoká Rostlina s Těžkými Palicemi

Odrůda Medusa F1 je vysoká samonakvétací odrůda s dlouhými a silnými větvemi. Rostliny této odrůdy vyrostou do výšky 80 - 85 cm a mohou se pochlubit krátkou dobou kvetení, která trvá 42 - 45 dní. Ke sklizni je tato odrůda připravena za 72 dnů od vyklíčení. Díky své genetice produkuje Medusa F1 tlusté květy, které se skvěle zastřihávají. Tato odrůda je stejně jako další F1 odrůdy velice stabilní a zvládne nepříznivé prostředí i stres. Nicméně je trochu náchylná na plíseň a tudíž je vhodné si dávat větší pozor na vlhkost.

Medusa F1
Medusa F1 data sheet
Odrůda: F1 Hybrid auto
Genetická Výbava: Sugar Magnolia x American Beauty
THC: Velmi Vysoký Obsah
Výnos: XXXL
Výška: 60 - 90 cm
Kvetení: 40 - 45 dní
Sklizeň: 70 - 75 dní od vyklíčení
Hlavní terpeny: Farnesen, Myrcen, Ocimen
Účinek: Kreativní, Tělesná uvolněnost, Uspávající, Vyvážené
Chuť: Borůvková, Dieselová, Mátová, Ovocná, Peprná
Klima: Krátké Léto

  Od M. C. Dne 09/May/2024 :

  Titul : Hissssss :-)
  Komentáře : ....ricevuto questa mattina, Grazie per gli omaggi e per i consigli.

  Od A. B. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Lecker!
  Komentáře : Super schnell, große Erträge und schmeckt supi. Kann ich nur empfehlen.

  Od R. P. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Medusa F1
  Komentáře : I travel in F1 products. About taste is good and wery relaxing.

  Od J. A. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Amjo
  Komentáře : Mein erstes mal "Growen" und bis jetzt ist alles super , habe einen Samen gekauft dieser war nach 7tagen angekommen, habe ihn sofort zum Keimen angesetzt und das hat nach ca. 36h geklappt nun nach ca.4 tagen hat sie schon die ersten gezackten Blätter und wächst wunderbar. Wenn alles weiter so gut läuft ist sie eine durchaus Perfekte Pflanze für Anfänger!

  Od J. J. Dne 13/Apr/2024 :

  Titul : Totally Amazing
  Komentáře : We grow lots of different strains of autoflowers and we were hesitant to spend so much on a seed, but we bought one F1 Medusa seed for a test. She germinated in two days and after 50 days, she grew into a 3' plant coated with sugar. The density of the sugar/trichomes was off-the-charts when compared to our other favorite auto plants. At harvest, we got 98 grams after a week of drying and several weeks of curing. I remember back to the 1970's when we would occasionally find what we called "two toke mj". On our first test of Medusa, we were unable to take more than three hits and found ourselves staring at the wall, just a wonderful high. Medusa has the highest THC of every other autoflower we've planted. We were concerned about the "XXL" yield and the "THC" as "Super high" as we like to grow plants with certain details and metrics. With this being said, the THC is just AMAZING and with almost a quarter pound of super-sugary-sticky-sweet (and we mean SWEET!), this has become our most favorite autoflower to grow. A small warning on the THC content...this is an extremely potent high and after smoking too much, the floor starts to move slightly. Hands-Down, totally fabulous!! The sativa high with this had us vacuuming our home, re-arranging the pantry, and cleaning our bathrooms. DEFINITELY a Sativa! NOW...it's time to try out some of the Indica's from the F1 line. A major Thank You to the geneticists that created this wonderful sativa!

  Od C. S. Dne 22/Mar/2024 :

  Titul : Trust me She looks wayyy better in person
  Komentáře : Sticky pretty and grew faster then the candy kush express which is a fast flower I grew her in my Vivisun tent but I’m eager to see what she does outside. Wish I could show yall some pictures with my review. Royal Queen Seeds yall need to work on that

  Od M. S. Dne 18/Mar/2024 :

  Titul : Fast and chunky
  Komentáře : Never seen a plant grow like this one before. Took no extra time on my part to grow it. Very nice yield for a Auto. Stank. Stank for sure 😁 Ok ...so one hang up with me. It took my seeds almost two weeks to show up. When the package showed it was slightly tore...like it was looked at by someone in route. ??. IDC. I can grow chronic in Ohio. Totally legit and legal so kiss my ass to all the weed haters out there. Get a Medusa.... you will chill out with that.

  Od C. G. Dne 12/Mar/2024 :

  Titul : Underwhelming
  Komentáře : Grew 3 Medusa f1 all under same conditions yet 2 of them were extremely small and started flowering at 3 weeks. Definitely not worth the price tag.

  Od A. M. Dne 08/Mar/2024 :

  Titul : FAST
  Komentáře : Amazed of the speed this gal grows! All 3 of my seeds were healthy.

  Od R. P. Dne 26/Feb/2024 :

  Titul : F1 Hybrid mandisa
  Komentáře : It is a great plant and it germinate fast

  Od O. D. Dne 05/Feb/2024 :

  Titul : Tumbleweed
  Komentáře : After buying Medusa F1, I was rather sceptical. Germination went without any major problems. The vegetation phase went quite well because I first used the wrong lighting. The flowering was also good, it only took 80 days in total until it was ready to harvest! Today I'm enjoying the finished product for the first time! And I have to say top quality, I only fertilised the F1 with organic fertiliser. Definitely worth another grow

  Od B. M. Dne 11/Jan/2024 :

  Titul : great strain
  Komentáře : Used 3 seeds and were over after 2 months with an average of 45-55g dry/plant. The smoke is just amazing, had 3 Milky Way plants in the same time. Awesome to smoke and very strong strain compared to others.

  Od U. H. Dne 29/Dec/2023 :

  Titul : ichbins
  Komentáře : hab momentan ne medusa u ne titan in der 2.blühwoche,sind sehr vielversprechend, bin absolut überzeugt von den hybriden

  Od K. D. Dne 27/Dec/2023 :

  Titul : medusa f1 my goddess
  Komentáře : top notch 3 plants looks identical

  Od D. J. Dne 18/Dec/2023 :

  Titul : Medusa
  Komentáře : Pheno may vary growing this beast, I grew 3, 2 identical 1 more similar to the Orion I did prior. heavy sticky fat buds, the Orion lookalike finished a week or so earlier than the other 2. Low maintenance, top them bend them / open them out a little, no need to defoliate much as they're thinly leafed anyway easy mode over 2oz a plant in 15l soil maybe 60 days


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Roberto Dal Mut | 2023-08-21 15:21:28

Is this the more productive in the F1 selection? How many grams can produce outdoor in a 15 litres air vase?

Royal Queen Seeds Team

Flower yield depends strongly on the growing conditions and plant density. However, due to hybrid vigor, F1 hybrid varieties show more flower yield compared to the traditional strains.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37803 recenzí

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.