Vítejte na Facebooku Royal Queen Seeds

Směrodatné zelené osvětlení a unikátní interiéry v obchodech Royal Queen Seeds se objevují všude v legálním, konopí-milujícím světě. RQS obchody jsou vaší zastávkou na konopném tržišti. Naši přátelští a informovaní zaměstnanci vám zaručí prvotřídní zkušenosti při nakupování konopných produktů.

Pokud jsme ještě nezavítali do vašeho města, nebo pokud hledáte co dalšího vám můžeme nabídnout, navštivte stránku Royal Queen Seeds na Facebooku.

Naše Facebooková zeď je plná krásných fotek palic, ze kterých budete slintat! Každá obsypaná větev je výsledkem našich spokojených zákazníků, kteří pěstovali s Royal Queen Seeds. Rostlinní společníci, doporučené živiny, recepty pro organickou půdu či návod jak si ubalit prvotřídního špeka. To vše zde naleznete!

Naše Facebooková zeď, kromě klasického weed porna, také nabízí platformu, kterou můžou naši zákazníci využít k položení otázek a komentářů. Stejně jako v našich obchodech i náš tým na sociálních médií je plný zkušených pěstitelů a znalců, kteří vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

Facebook

VÍCE O RQS

U nás v RQS, dodáváme obsáhlou nabídku konopných genetik, které pocházejí od zkušených pěstitelů z celého světa. Stovky let v kombinaci se šlechtitelskými zkušenostmi dávají vzniknout úžasné kvalitě našich produktů. Máme k dispozici klasiku, která nikdy nestárne, stejně jako nové a zajímavé hybridy. Od lékařské marihuany bohaté na CBD, po indiky, které vás upoutají na gauč. Od pnoucích se sativ po nejnovější samonakvétací rostliny. RQS dodává širokou nabídku, kvalitních konopných semen, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější znalec.

Náš tým vám velice rád pomůže s výběrem odrůdy, aby vyhovovala všem vašim požadavkům a zkušenostem s pěstováním. V naší nabídce naleznete všechny naše exklusivní RQS semínka a ještě pár dalších od vybraných šlechtitelů. Pokud u nás nenaleznete odrůdu, která by vám vyhovovala, tak nejspíše neexistuje. Naši zaměstnanci vám velice rádi poradí s různými technikami pěstování, abyste mohli maximalizovat potenciál vaší odrůdy. Naši zákazníci se mohou těšit na individuální přístup našich konopných expertů.

Ať už žijete blízko Polárního Kruhu nebo hned vedle Rovníku, můžeme vám pomoci vyřešit vaše trable ohledně konopí a zodpovědět vaše otázky. RQS se stává synonymem pro nejkvalitnější produkty a studnici informací. Nemusíte být pěstiteli, abyste mohli využít našich služeb. V našich kamenných prodejnách, nebo v našem eshopu naleznete vše, co uspokojí vaše konopné potřeby. To znamená drtičky, tématická trička a mnoho dalších, cannabis friendly reklamních předmětů. RQS je lídrem na konopném trhu. Využijte náš lokalizátor obchodů k naleznutí našich autorizovaných prodejen nebo prodejců. Uvidíme se na Facebooku!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.