Jak můžu zjistit, jestli jste dostali moji objednávku?
Když si u Royal Queen Seeds podáte objednávku online, uloží se automaticky do naší databáze. Zašleme Vám potvrzující email spolu se souhrnem konopných semen, která jsou v objednávce uvedena. Pokud Vám tento email nedošel, zkontrolujte, jestli neskončil ve složce, kam se ukládají spamy nebo nevyžádaná pošta.
Kdykoliv se můžete přihlásit na naše webové stránky a ověřit stav svého účtu a objednávek. Zde se také vždy můžete podívat, jaký je aktuální stav objednávky. Jakmile bude objednávka odeslána, dostanete emailem oznámení o odeslání a stav objednávky ve Vašem účtu bude aktualizován.

Mohu objednávku zrušit?
Zrušení objednávky není problém. Pokud jste ještě nezaplatili, dokonce nám to ani nemusíte dávat na vědomí: po určitém počtu dnů se objednávka, zůstane-li nezaplacená, automaticky zruší.
Pokud jste již zaplatili, objednávku lze zrušit pouze v případě, že ještě nebyla odeslána. To, zda lze objednávku ještě zrušit, si můžete ověřit podle jejího aktuálního stavu ve Vašem účtu.

Mohu změnit adresu objednávky nebo ji nechat zaslat na jinou adresu?
Adresu můžete měnit ze svého účtu na webových stránkách a objednávku můžete také nechat zaslat kamarádům nebo známým, stačí, když nám to sdělíte během zadávání objednávky.

Kolik stojí poštovné a pojištění?
Nezáleží na tom, kolik semínek si objednáte; všechny objednávky se dodávají po celém světě zdarma a v anonymním balení. Semínka zasíláme jednoduše v obálce nebo jako poštovní balíček. Tyto objednávky nelze vysledovat a případné riziko, že objednávku nedodržíte, nesete Vy.
Můžete si ale také zvolit možnost vysledovatelné dodávky: fixní sazba za tuto službu je 5,95 € na jednu objednávku. V tomto případě je objednávka dohledatelná a je pojištěna proti ztrátě nebo krádeži.

Jaké jméno se objeví na výpisu z banky?
Ochrana soukromí má pro Royal Queen Seeds prvořadý význam. Na Vašem výpisu z účtu nebo kreditní karty se nikdy neobjeví naše jméno, takže nikdo nebude vědět, že jste zakoupili konopná semínka. S osobními údaji nakládáme nanejvýš opatrně a nikdy je nepředáváme třetím stranám.

Jak dlouho trvá, než objednávka dorazí?
Objednávku Vám odešleme ihned, jakmile obdržíme platbu. Obvykle trvá dva až šest pracovních dnů, než naše balíčky dorazí.
Další informace naleznete na našich stránkách informace o dodání.

Jak se objednávka zasílá?
Všechny objednávky se zasílají prostřednictvím PostNL nebo naší expresní kurýrní služby KDZ. Konopná semínka se balí do bublinkové fólie a ta se vkládá do pevné obálky.  Z balíčku se nedá jeho obsah uhádnout. Jediné, co se objeví, bude Vaše jméno a zpáteční adresa, která není adresou Royal Queen Seeds.
Další informace naleznete na našich stránkách informace o dodání Customer Support.