RQS Mix Balíčky Semínek Jsou Konečně Tady - Zjistěte Více

RQS Pro: Inovace a Vývoj v Oblasti Konopí

RQS Pro: Inovace a Vývoj v Oblasti Konopí

Naše klima a životní prostředí čelí nebývalým výzvám. Díky globálnímu oteplování, ekologickému kolapsu a všudypřítomnému znečištění je naše planeta na kritickém bodu zvratu. Vzhledem k tomu, že vlády jednotlivých zemí nedokáží reagovat dostatečně rychle, tak je úkolem jednotlivců a společností s tím něco udělat.

My v RQS spoléháme na enviromentálně přátelské a nejmodernější technologie, jako je ekologické pěstování, užívání přirozeného světla či investice do efektivnějších technologií k pěstování našich rostlin. Nicméně věříme, že celou naši snahu můžeme posunout ještě o krok dále a chceme naše závěry sdílet s celým světem.

Z toho důvodu jsme se rozhodli vytvořit RQS Pro. Chceme využít roky zkušeností a naše znalosti k tomu, abychom podpořili výzkum a vzdělání v konopném průmyslu a abychom objevili nové způsoby, díky čemuž může být pěstování konopí inovativní a udržitelné.


Co je to RQS Pro?

Video id: 733881361

RQS Pro se zabývá výzkumem a studiem nejnovějších poznatků v konopném průmyslu. Bude se zabývat konopnými odrůdami, novými technologiemi šlechtění, pěstitelskými metodami a také kanabinoidy.

"Naše mise má dva cíle: tvorba lepších, výnosnějších a stabilnějších konopných odrůd a také posunutí hranic tohoto průmyslu."

Jakmile toho budeme vědět více o kanabinoidech díky našemu výzkumu konopí a kanabinoidů, tak budeme moci vytvořit konopné odrůdy na míru. Naše poznání o kanabinoidech a o jejich potenciálním využití posuneme dále i v lékařském a rekreačním odvětví.

Co je to RQS Pro?

RQS a RQS Pro: Synergický Vztah

Mise RQS Pro je rozšíření toho, za čím si RQS stojí již od prvního dne. Chceme být nejen lídrem na trhu, ale také lídrem v konopném výzkumu a vývoji. S RQS Pro děláme další krok ke splnění této mise.

Objevy, které provede RQS Pro, budou užitečné i pro RQS a eventuálně se dostanou i na trh. Prostřednictvím tohoto procesu se nám podaří identifikovat nové technologie. Od genetického výzkumu až po vývoj světelných systémů, irigace a ekologického pěstování. Tyto nové objevy od RQS Pro dramaticky zlepší systémy, které RQS využívá.

To samé platí i naopak. Stejně jako RQS Pro vylepšuje RQS, tak zpětná vazba, zkušenosti a potřeby našich zákazníků pomohou vytvářet a cílit směr, kde RQS Pro investuje svůj čas a úsilí do výzkumu.

A co to všechno znamená pro konopnou rostlinu? Hlavně se bude jednat o kvalitu produktu - ať už je to chuť, výnosy, síla či stabilita - toto vše by se mohlo rychleji zlepšovat.

Tímto způsobem se budou moci dvě odvětví RQS navzájem podporovat a to povede ještě k lepším objevům.

Kdo ví, kam by to mohlo vést?

Video id: 673601992

RQS Pro - Děláme Ze Světa Lepší Místo

Žádný z našich objevů nebude stát za to, pokud nebude pěstování konopí více enviromentálně udržitelné. Z tohoto důvodu je udržitelnost základním pilířem našeho výzkumu.

Pokud se nám podaří vyšlechtit rostliny, které rostou rychleji a jsou kompaktnější, tak budeme moci ušetřit zdroje, které každá rostlina potřebuje pro svůj růst. Vývoj nových, inovativních technik, které využívají sílu přírody a které omezují náš dopad na životní prostředí může zaručit, že naše planeta bude zdravá a prosperující i pro následující generace. Investicí do výzkumu se snažíme posunout hranice našeho průmyslu a přinést lepší vzdělání a pochopení problémů, které konopný průmysl doprovázejí.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.