Use-It-All Box

Užitečná krabička poslední záchrany obsahuje veškeré základní vybavení jako jsou dlouhé papírky, filtry, zápalky, cukrátka, žvýkačky a kondom. S touhle užitečnou krabičkou můžete vyrazit ven do víru velkoměsta a nemusíte se obávat žádných starostí!
 3.00/5 (1) Napsat recenzi
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Royal Queen Seeds - Krabička Poslední Záchrany : Základní potřeby pro huliče

Use it all box"Zdravím, nemáš oheň?" " Sorry kámo, nemám!" Tohle určitě všichni znáte. Jen se zamyslete, jak často jste u někoho škemrali o papírek, sirku, žvejku či filtr? Jak často jste si chtěli zahulit na hezkým místě, ale chyběl vám oheň? Tolik promarněných příležitostí! Někdy jsou to maličkosti jako papírky či oheň, které vedou ke skvělé konverzaci...

Royal Queen Seeds společně s PoppyBox vytvořili geniální řešení k tomuto problému. Tím řešením je Krabička Poslední Záchrany! Krabička Poslední Záchrany od Royal Queen Seeds je geniální kolekcí všech základních potřeb pro huliče, které často nemáme když je nejvíce potřebujeme.

Krabička Poslední Záchrany obsahuje zápalky, dlouhý papírky s filtry, vybraná cukrátka, žvýkačky a kondom. Všechno je to hezky zabalené v super cool krabičce, kterou si můžete vzít kamkoliv kam půjdete!

Krabička Poslední Záchrany je váš švýcarský nožík, váš perfektní společník když jste venku v přírodě, na tahu ve městě, na festivalu, dovolené nebo prostě jedete za kámošem domů. Velikost krabičky je tak ideální, že jí prostě hodíte do kapsy u saka, batohu či kufříku a můžete vyrazit.

Buďte připraveni na všechny příležitosti a mějte Krabičku Poslední Záchrany vždy u sebe!

Krabička Poslední Záchrany obsahuje:

- 1 Kondom
- Cukrátka
- Žvýkačky
- Dlouhé papírky
- Filtry
- Zápalky


  By F. E. on 04/Jul/2017 :
  (3)

  Title : Geht so
  Comment : Die Box ist gut und platzsparend aufgebaut, hat magnetische Verschlüsse und bis auf das aller wichtigste (grün) ist alles dabei, was man zum rauchen benötigt. Die Streichhölzer sind ziemlich klein, was aber eigentlich kein Problem ist. Einzig negatives: das Kondom ist gerissen. Zum Glück direkt am Anfang, sonst wäre schlimmes passiert... Daher nur drei Sterne, da Sicherheit das wichtigste ist.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.