RQS obal pro iPhone 5

RQS vám chce dnes nabídnout neuvěřitelné pouzdro na iPhone 5. Toto pouzdro má na sobě atraktivní červené a zlaté logo RQS, je flexibilní a nárazu vzdorné. O svůj telefon uložený v tomto pouzdru si nemusíte nikdy dělat starosti. 
 0.5/5 (7) Napsat recenzi
Vyberte color
 • Black
 • Grey
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Pouzdro RQS patří mezi nejlepší kryty na iPhone 5, které lze sehnat, je k dispozici u vašeho zdroje konopných produktů, včetně konopných semínek a konopných kmenů.

V dnešní propojené společnosti, téměř každá světová semenná banka má přístup, nebo vlastní mobilní telefon pro osobní a obchodní použití. Chceme, aby naši vážení zákazníci měli možnost využít bezpečnost, kterou nabízí toto pevné pouzdro, a zjednodušili si tak život. Černé a červené pouzdro je spolehlivým příslušenstvím pro váš iPhone 5.

Procházejte si náš inventář konopné semenné banky a běžné semenné banky, aniž byste se museli obávat, že by byl váš iPhone 5 vystaven nežádoucím vlivům. Se svým iPhone 5 a pouzdrem dokážete rychle najít odpovědi na otázky, které byste mohli ohledně semínek konopí mít. Jsme zde, abychom vám pomohli. Prohlížejte si naše stránky přes iPhone 5. Pouze začínáme chápat, jak velký je trh s léčebnými konopnými produkty.

Váš mobilní telefon je cenný. Ochrana vašeho majetku je prioritou. Vzhledem k tomu, že se mobilní telefon vyvinul, je dražší a zranitelnější, chceme vám nabídnout pouzdro, které váš iPhone 5 ochrání před poškrábáním, nárazy, prasklinami, promáčklinami a poškozeními, k nimž může dojít zatímco si ho nesete v kapse . Když si od nás kupujete semínka konopí, zamyslete se nad tím, že byste si mohli pořídit i pouzdro na mobilní telefon.
Zdroje říkají, že mobilní telefony si uchovávají svoji hodnotu mnohem déle, pokud ne poškrabou nebo nepromáčknou. Naše obaly na telefon jsou jak stylové, tak funkční - na pohled jsou atraktivní, a současně bezpečné. Chceme vám nabídnout dlouhodobou ochranu a dobře vypadající pouzdro. Váš telefon je investice. Chceme vám pomoci její hodnotu zachovat.

Naše pouzdro na mobilní telefon RQS zaručuje, že váš telefon bude chráněn. Díky pouzdru s výrazným logem RQS, v zlaté a červené, vám telefon nevyklouzne z rukou ani nedojde k jeho poškození při náhodném nárazu. Neočekávaná kolize nebude mít na váš iPhone žádné následky. Pouzdro krásně padne do ruky. Také vám připomene skvělý zdroj, z něhož můžete získat ty nejlepší konopné odrůdy a semínka konopí. Objednejte si ho pro svůj iPhone 5.

Máte strach o svůj iPhone 5? Vložte ho do pouzdra vyzdobeného červenou a černou barvou. Bez ohledu na to, co se stane, budete mít ochranu pro svůj iPhone 5, a zcela jistěte si ho zamilujete. Až si budete chtít příště koupit konopná semínka, podívejte se na pouzdro iPhone 5.


  By A. J. on 12/Jun/2014 :
  (2)

  Title : Pas adapté
  Comment : Pour l'Iphone 5S la coque est un peu juste et les boutons sur les côtés et le dessus sont difficiles à utiliser


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.