• RQS iPhone 4 case
 • RQS iPhone 4 case
 • RQS iPhone 4 case
 • RQS iPhone 4 case
 • RQS iPhone 4 case

RQS obal pro iPhone 4

Když si koupíte semínka konopí od Royal Queen Seeds, získáte nejen ta nejlepší semínka, ale také možnost koupit si konopné produkty, např. pouzdro RQS na iPhone 4. Toto fantastické pouzdro na iPhone 4 je pouze jedním z řady produktů, které jsou vám při nákupu u RQS k dispozici. 
Vyberte color
 • Grey
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Dlouho jste čekali na možnosti získat tento moderní telefon a nyní ho máte, je jasné, že ho chcete chránit před poškrábáním a náhodným nalomením.

Pouzdro RQS na iPhone 4 poskytne vašemu telefonu maximální ochranu, a současně mu dá velmi moderní vzhled. Vzhledem k tomu, že pouzdro je navržené tak, aby do něj iPhone 4 zapadl, bude to, jako by vlastně žádné pouzdro neexistovalo. Velké logo RQS, společně se sloganem "keep on growing", bude vašim přátelům říkat, že to s léčebnou marihuanou myslíte skutečně vážně. Je to skvělý způsob, jak svým přátelům ukázat, že nakupujete od společnosti, která nabízí pouze ta nejlepší konopná semínka. Zatímco se rozhodujete, zda si koupit černé nebo šedé pouzdro RQS na iPhone 4, dovolte mi, abych vám řekl několik informací o společnosti.

Royal Queen Seeds, známá semenná banka v Evropě, má roky zkušeností s pěstováním konopných semínek a zajištěním léčebné marihuany, která je dnes tak populární. Se zvyšující se poptávkou po léčebném konopí se RQS ujistila, že dokážeme saturovat poptávku nabídkou velkého výběru konopí. Naše semínka konopí jsou feminizovaná, díky čemuž vám odpadnou starosti s identifikací a likvidací samčích rostlin. Můžete se zaměřit na pěstování zdravého léčebného konopí, protože víte, že tato semenná banka nabízí pouze ty nejjemnější konopné kmeny.

Nabízíme různé typy konopných kmenů, včetně White Widow, OG Kush, Shining Silver Haze, Amnesia Haze, Northern Light, Critical a Skunk 1. Dokud naše semínka nevyzkoušíte, nikdy nezažijete potěšení z vypěstování těch nejlepších semínek konopí. Než semínka konopí opustí naši semennou banku, jsou ručně přebrána a zkontrolována. Naše produkty zasíláme pouze tehdy, jsme-li si jisti tou nejvyšší možnou kvalitou materiálu. Ve většině případů bude vaše konopí připraveno ke sklizni zhruba za 10 týdnů.

S každou objednávkou vám také zašleme semínka zdarma. Když utratíte 25 EUR nebo více, dostanete 1 semínko zdarma, když utratíte 50 EUR nebo více, získáte 3 semínka, při útratě 75 EUR nebo více získáte 5 semínek a v případě útraty nad 135 EUR získáte 10 semínek zdarma. Náhodně vybraná semínka mohou být White Widow, Amnesia Haze, Critical Royal Moby nebo některý z našich vynikajících konopných kmenů.

Pouzdro RQS na iPhone 4 je vhodné pro iPhone 4 a iPhone 4s. Váš iPhone má elegantní design, tak proč nepoužít pouzdro, které ho ještě zdůrazní. Máte-li jakékoli otázky ohledně našich produktů nebo jiného zboží, které prodáváme, neváhejte a kontaktujte nás.

  Nobody has posted a review yet


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Přihlásit se / Založit účet

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.