• Royal Queen Seeds Smokers Ashtray
 • Royal Queen Seeds Smokers Ashtray
 • Royal Queen Seeds Smokers Ashtray
 • Royal Queen Seeds Smokers Ashtray
 • Royal Queen Seeds Smokers Ashtray

Royal Queen Seeds popelník

Pro ty, kteří znají a mají rádi konopné produkty Royal Queen Seeds, máme v nabídce popelník, který dokonale doplňuje životní styl kuřáků konopí.
Vyberte color
 • Červený
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Elegantní a moderní popelník Royal Queen Seeds
Pro ty, kteří znají a mají rádi konopné produkty Royal Queen Seeds, máme v nabídce popelník, který dokonale doplňuje životní styl kuřáků konopí. Ať už si kouříte cigarety nebo jointy, popelník Royal Queen Seeds je vhodný jak pro každodenní, tak příležitostné použití. Tento popelník je skvělý také z řady důvodů. Někteří kuřáci marihuany používají pouze dýmky, ale popel si potřebují občas vyklepat. Někdy vás o popelník požádá kamarád nebo jiný host. Někteří kuřáci upřednostňují použití zápalek a potřebují popelník, aby do něj mohli zápalky odložit. Ať už popelník potřebujete z jakéhokoli důvodu, popelník Royal Queen Seeds je elegantní, levný produkt, který se hodí pro jakékoli kouření.

Popelník Royal Queen Seeds je k dispozici ve třech různých a moderních barvách: červené, modré a černé. Je mělký, průměrně velký a má otevřenou horní část pro snadné vyprazdňování a čištění. Na popelníku je bíle vytisknuté logo Royal Queen Seeds, doprovází ho kontakty na společnost a odkaz na webové stránky. Z vnější části jsou tři prohlubně, a proto ho může používat více kuřáků najednou. Zvýšený střed popelníku také slouží jako opěrka, díky níž cigarety samy nezhasnou, ani nepropálí nedopalky na dně. Někteří kuřáci mohou dno naplnit i vodou. Kuřáci jsou vyzýváni k nákupu některého z těchto spolehlivých popelníků - třeba v každé barvě. Snadno se skladují. Tyto popelníky jsou dokonalé a dostatečně robustní k použití v barech a nočních klubech. A při ceně necelých 10 EUR je to cenově dostupný popelník z tvrdého plastu. Tvrdý plast je velmi odolný a díky němu má popelník dlouhou životnost a proto jde o výhodný nákup.

Kromě jiného konopného zboží je popelník pro konopný životní styl velmi důležitý. Ať už kouříte jointy, cigarety nebo něco jiného, popelník je nejen užitečný, ale také nezbytný. Logo lva na popelnících Royal Queen Seeds je vynikajícím symbolem pro kuřáky konopí a jejich životní styl. Použití popelníku Royal Queen Seeds je pozitivním způsobem jak propagovat společnost a její další fantastické produkty mezi přáteli a dalšími hosty.

  Nobody has posted a review yet


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Přihlásit se / Založit účet

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.