Royal Queen Seeds popelník

Pro ty, kteří znají a mají rádi konopné produkty Royal Queen Seeds, máme v nabídce popelník, který dokonale doplňuje životní styl kuřáků konopí.

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)
 • Dodací lhůty a podmínky

Elegantní a moderní popelník Royal Queen Seeds
Pro ty, kteří znají a mají rádi konopné produkty Royal Queen Seeds, máme v nabídce popelník, který dokonale doplňuje životní styl kuřáků konopí. Ať už si kouříte cigarety nebo jointy, popelník Royal Queen Seeds je vhodný jak pro každodenní, tak příležitostné použití. Tento popelník je skvělý také z řady důvodů. Někteří kuřáci marihuany používají pouze dýmky, ale popel si potřebují občas vyklepat. Někdy vás o popelník požádá kamarád nebo jiný host. Někteří kuřáci upřednostňují použití zápalek a potřebují popelník, aby do něj mohli zápalky odložit. Ať už popelník potřebujete z jakéhokoli důvodu, popelník Royal Queen Seeds je elegantní, levný produkt, který se hodí pro jakékoli kouření.

Popelník Royal Queen Seeds je k dispozici ve třech různých a moderních barvách: červené, modré a černé. Je mělký, průměrně velký a má otevřenou horní část pro snadné vyprazdňování a čištění. Na popelníku je bíle vytisknuté logo Royal Queen Seeds, doprovází ho kontakty na společnost a odkaz na webové stránky. Z vnější části jsou tři prohlubně, a proto ho může používat více kuřáků najednou. Zvýšený střed popelníku také slouží jako opěrka, díky níž cigarety samy nezhasnou, ani nepropálí nedopalky na dně. Někteří kuřáci mohou dno naplnit i vodou. Kuřáci jsou vyzýváni k nákupu některého z těchto spolehlivých popelníků - třeba v každé barvě. Snadno se skladují. Tyto popelníky jsou dokonalé a dostatečně robustní k použití v barech a nočních klubech. A při ceně necelých 10 EUR je to cenově dostupný popelník z tvrdého plastu. Tvrdý plast je velmi odolný a díky němu má popelník dlouhou životnost a proto jde o výhodný nákup.

Kromě jiného konopného zboží je popelník pro konopný životní styl velmi důležitý. Ať už kouříte jointy, cigarety nebo něco jiného, popelník je nejen užitečný, ale také nezbytný. Logo lva na popelnících Royal Queen Seeds je vynikajícím symbolem pro kuřáky konopí a jejich životní styl. Použití popelníku Royal Queen Seeds je pozitivním způsobem jak propagovat společnost a její další fantastické produkty mezi přáteli a dalšími hosty.

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
We do not ship this product to the following countries:
Canada, China, Japan, United States, HongKong, Norway, Australia, Singapore, New Zealand, South Korea, Israel, South Africa, Nigeria, Ivory Coast, Togo, Bolivia, Mauritius, Slovakia, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua and Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Botswana, Brazil, Brunei, Burkina Faso, Burma (Myanmar), Burundi, Cambodia, Cameroon, Cape Verde, Central African Republic, Chad, Chile, Colombia, Comoros, Congo, Dem. Republic, Congo, Republic, Costa Rica, Cuba, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, East Timor, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Falkland Islands, Faroe Islands, Fiji, Gabon, Gambia, Ghana, Grenada, Greenland, Gibraltar, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island and McDonald Islands, Vatican City State, Honduras, India, Indonesia, Iran, Iraq, Man Island, Jamaica, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Dem. Republic of, Kuwait, Kyrgyzstan, Laos, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Macau, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands Antilles, New Caledonia, Nicaragua, Niger, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Oman, Pakistan, Palau, Palestinian Territories, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Puerto Rico, Qatar, Reunion Island, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, São Tomé and Príncipe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Georgia and the South Sandwich Islands, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard and Jan Mayen, Swaziland, Syria, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Tokelau, Tonga, Trinidad and Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks and Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands (U.S.), Wallis and Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe, Afghanistan, Antarctica, Bosnia and Herzegovina, Bouvet Island, British Indian Ocean Territory, Cayman Islands, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Cook Islands, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Åland Islands

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili