Semínka Green Gelato Velké Množství

Green Gelato za velkoobchodní ceny umožní komerčním pěstitelům vypěstovat tuto krásku ve velkém množství. Jistě nebudete zklamaní až ochutnáte její sladkou chuť a úžasné účinky.
 3.5/5 (3) Napsat recenzi
Vyberte počet semen
 • 100x
€ 450.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (2)

Green Gelato Velké Množství: Astronomicky Vysoký Obsah THC

Gelato je známé italské slovíčko pro oblíbený zmražený desert. Tento sladký a chutný pokrm je vyráběn kuchaři, kteří jej umí obohatit o různé příchuti. Podobně jako tento dezert, i naše odrůda Green Gelato je plná intenzivních chutí a byla vyšlechtěna našimi mistry metodou pokus-omyl. Jakmile ochutnáte tuto dobrotu, pocítíte sladké a citrusové tóny. Její chuť a vysoký obsah THC pochází od rodičů. Jedná se o odrůdy Sunset Sherbet a Thin Mint Gril Scout Cookies. Tuto odrůdu si nyní můžete koupit za velkoobchodní ceny a vypěstovat plné pole této silné odrůdy.

PŘIPRAVTE SE NA ODPAL: ÚČINKY ODRŮDY GREEN GELATO

Green Gelato se může pochlubit vyváženým genetickým profilem, který se skládá z 55% indiky a z 45% ze sativy. Výsledkem je psychoaktivní účinek, který je rovnoměrně rozložen mezi tělo a mysl. Květy této odrůdy nadbytečně produkují pryskyřici, která doslova přetéká z trichomů. Tato kráska obsahuje 27% THC a zhulenost z ní přijde již po pár potáhnutích a vydrží až několik hodin. Její účinky částečně působí na tělo a navodí stav fyzické relaxace a potenciální úlevu od bolesti. Psychická zhulenost je silná, ale čistá a jasná.

VYSOKÉ VÝNOSY A KOMPAKTNÍ PALICE: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY GREEN GELATO

Green Gelato produkuje malé a husté květy, které hrají oranžovou, fialovou a zelenou barvou. Odrůda zvládne vyprodukovat obrovské množství těchto palic bez ohledu na prostředí. Rostliny, které jsou pěstovány v indooru, dovedou vyprodukovat výnosy mezi 500-700 g/m² a vyrostou do výšky 120 cm. Ke sklizni budou připraveny po 8-10 týdnech kvetení. Rostliny pěstované venku dovedou vyrůst do výšky dvou metrů a vyprodukovat neuvěřitelných 800g/rostlinu. Ke sklizni budou připraveny počátkem října.


  By J. C. on 29/Nov/2019 :
  (5)

  Title : Great service
  Comment : Securely packaged, fast delivery. Great service.

  By M. B. on 28/Nov/2019 :
  (4)

  Title : Gelato
  Comment : Great product and huge croops only problem was label on the box with seed was broken so I'm not for sure is product inside was the right one.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.