Semínka Green Gelato Velké Množství

Green Gelato za velkoobchodní ceny umožní komerčním pěstitelům vypěstovat tuto krásku ve velkém množství. Jistě nebudete zklamaní až ochutnáte její sladkou chuť a úžasné účinky.
Vyberte počet semen
  • 100x
€ 450.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Green Gelato Velké Množství: Astronomicky Vysoký Obsah THC

Gelato je známé italské slovíčko pro oblíbený zmražený desert. Tento sladký a chutný pokrm je vyráběn kuchaři, kteří jej umí obohatit o různé příchuti. Podobně jako tento dezert, i naše odrůda Green Gelato je plná intenzivních chutí a byla vyšlechtěna našimi mistry metodou pokus-omyl. Jakmile ochutnáte tuto dobrotu, pocítíte sladké a citrusové tóny. Její chuť a vysoký obsah THC pochází od rodičů. Jedná se o odrůdy Sunset Sherbet a Thin Mint Gril Scout Cookies. Tuto odrůdu si nyní můžete koupit za velkoobchodní ceny a vypěstovat plné pole této silné odrůdy.

PŘIPRAVTE SE NA ODPAL: ÚČINKY ODRŮDY GREEN GELATO

Green Gelato se může pochlubit vyváženým genetickým profilem, který se skládá z 55% indiky a z 45% ze sativy. Výsledkem je psychoaktivní účinek, který je rovnoměrně rozložen mezi tělo a mysl. Květy této odrůdy nadbytečně produkují pryskyřici, která doslova přetéká z trichomů. Tato kráska obsahuje 27% THC a zhulenost z ní přijde již po pár potáhnutích a vydrží až několik hodin. Její účinky částečně působí na tělo a navodí stav fyzické relaxace a potenciální úlevu od bolesti. Psychická zhulenost je silná, ale čistá a jasná.

VYSOKÉ VÝNOSY A KOMPAKTNÍ PALICE: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY GREEN GELATO

Green Gelato produkuje malé a husté květy, které hrají oranžovou, fialovou a zelenou barvou. Odrůda zvládne vyprodukovat obrovské množství těchto palic bez ohledu na prostředí. Rostliny, které jsou pěstovány v indooru, dovedou vyprodukovat výnosy mezi 500-700 g/m² a vyrostou do výšky 120 cm. Ke sklizni budou připraveny po 8-10 týdnech kvetení. Rostliny pěstované venku dovedou vyrůst do výšky dvou metrů a vyprodukovat neuvěřitelných 800g/rostlinu. Ke sklizni budou připraveny počátkem října.

    Nobody has posted a review yet


    You can't post a review because you are not logged as a customer

    Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.