Royal Gorilla Bulk Seeds

Royal Gorilla je cenami ověnčená, hybridní odrůda konopí, vyšlechtěná v Royal Queen Seeds. Nakupte semínka za nákupku a pociťte její účinky! Každé balení obsahuje 100 semínek.
 4.00/5 (2) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 350.00
€ 350.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (2)

Royal Gorilla Je Legendou: Nakupte Za Výhodnou Cenu Od Royal Queen Seeds

ROYAL GORILLA

Royal Gorilla od Royal Queen Seeds je nový typ konopné odrůdy, která se přehnala přes svět jako vichřice. V roce 2014 a 2015 vyhrála na soutěži Cannabis Cup první místo jako nejlepší hybridní odrůda. Genetika odrůdy Royal Gorilla je bohatá na THC a vznikla vlastně omylem a je vděčná za svou existenci teorii chaosu než pečlivému šlechtitelství.

Americký rodič je hříčkou přírody a vznikl podobným způsobem jako genetická linie odrůd **Cheese. Ze známých rodičů spontánně vznikl zbrusu nový genotyp. Mohou za to dnes již známí šlechtitelé Josey Whales a Lone Watie, když omylem vystavili rostlinu Sour Dubb k hermafroditu odrůdy Chem Sister. Výsledkem byla semínka, která vyrostla jako houby po dešti. Obvykle se geny z hermafroditů vyhazují, jelikož jsou nežádoucí v jakékoli odrůdě.
**Cheese - https://www.royalqueenseeds.com/search?search_query=Cheese&orderby=position&orderway=desc

Když se objevila Gorilla, Whales a Watie si byli jistí, že objevili něco skutečně unikátního. Rostliny produkovali obrovské množství pryskyřice a testy se zjistilo, že obsah THC je 25% a víc! Některé fenotypy dokonce dosahovali obsahu THC kolem 30%! Tohle zní jako něco co vás posadí na gauč, ale tento 50/50 hybrid vám dodá i euforii, která z vás bude sálat.

Jemný nádech citrusů poznáte hned jakmile odezní zemitá a borovicová chuť. Následuje sladká, květinová koncovka, která vám pohladí jazyk a připraví vás na účinky této světové konopné odrůdy. Pryskyřice z této rostliny je ideální k extrakci jakoukoli metodou. V neposlední řadě se z této rostliny dají vyrobit jedny z nejsilnějších a nejúčinnějších konopných koláčků.

PRYSKYŘICE A JEŠTĚ VÍCE PRYSKYŘICE

U této odrůdy nenaleznete nic jiného než tu nejkvalitnější pryskyřici. Výnosy jsou uspokojivé, ale pryskyřice a její kvalita je něco neuvěřitelného. Hojný počet trichomů odráží světlo, a pokud je palice správně uzrálá, tak je lepivá a celá se třpytí. Veškerá ta pryskyřice dělá z Royal Gorilla odolnou rostlinu vůči škůdcům, řekněme až patogenní. Při pěstování venku je velice odolná a v indooru je absolutně bezstarostná. Pěstitelé, kteří si vyberou odrůdu Gorilla od Royal Queen Seeds, nejsou nikdy zklamaní.

   

  By D. H. on 23/Oct/2018 :
  (5)

  Title : Wow
  Comment : Tolle robuste Pflanze mit riesigen Buds die sehr lecker sind. Top


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Login
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.