Semínka OG Kush Velké Množství

Žijeme v době pro konopný průmysl neuvěřitelné přínosné, neboť právní změny v Severní Americe a Evropě přináší vznik řady farem pro pěstování léčebné marihuany. A protože si to v Royal Queen Seeds uvědomujeme, začali jsme nabízet naše vysoce kvalitní konopná semínka ve velkém balení.
 4.5/5 (5) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 300.00
€ 300.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (4)

Vždy jsme zastávali názor, že pěstitelé by měli mít přístup k O.G. Kush, jednomu z nejoblíbenějších kmenů, kdekoli je to možné. Nyní mohou pěstitelé získat stovky semínek kvalitních semínek O.G. Kush za zlomek ceny než kdyby je kupovaly v baleních po 1-10 kusech.

O.G. Kush pochází ze severní Kalifornie a odtud pochází i jeho jméno - spíše než "Original Gangster", jak se mnozí domnívají, jde o zkratku "Ocean Grown." Jeho původ je relativně neznámý, teoreticky jde o směsi Chemdawg, Lemon Thai a Pakistani Kush. Bez ohledu na jeho  název a původ, tento kmen je bezchybný, má výrazné, silné a lehce citrusové aroma. Ta se přenáší i na jeho chuť, která je rovněž silná a navlhlá a mnozí j i milují pro dlouhotrvající a příjemné podtóny. Účinky jsou stejně silné a dlouhotrvající, množí zkušení kuřáci ji označují za svoji oblíbenou odrůdu konopí. Kombinace těchto vlastností tvoří jeden z nejoblíbenějších kmenů mezi uživateli léčebného konopí a celebritami.

Mezi velkopěstiteli je O.G. Kush uznávaný pro své velké, husté palice s velkým množstvím pryskyřice. Kvetení trvá zhruba 8 týdnů a obecně jde o velmi silné rostliny, z nichž lze sklidit působivých 65 gramů prvotřídního konopí z jedné rostliny. Kromě toho, pověst tohoto kmene je doslova pojistkou investice, a to v řádu let. V Royal Queen prodáváme O.G. Kush v řadě odrůd, včetně feminizovaných a samokvetoucích kmenů.

 • THC: 19%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
 • Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
 • Výška Indoor: 90 - 160 cm
 • Výška Outdoor: 180 - 220 cm
 • Kvetení: 7 - 9 týdny
 • Měsíc Sklizně: říjen
 • Genetická Výbava: Chemdawg x Lemon Thai x Pakistani Kush
 • Typ: Sativa 25% Indica 75%
 • Účinek: Relaxační s plnou chutí

  By M. V. on 11/Nov/2019 :
  (5)

  Title : Good stuff
  Comment : ordered 100, got some more, great stuff with about a 90% germination rate in an easy start. (planted 55 and got 50) all are happy and healthy.

  By G. P. on 03/May/2019 :
  (5)

  Title : geile scheise dudes
  Comment : super extrem kranker geschmack bretttert euch mehr um wie ein bret raucht nicht so viel weil ihr müsst auch noch am nächsten tag auf stehen und ned pennen wie ein sägewerk brettert los amigos gogo gg und goood luck my frieds :) :):)

  By A. W. on 31/Jan/2019 :
  (4)

  Title : Good quality sprouts
  Comment : Just planted the seeds and they are now in grow fase. good ratio of seeds sprouted (28 of 30 were good) Sprouts grow good and fast, can wait till the start flowering.

  By I. F. on 21/Jun/2017 :
  (5)

  Title : Bulk iis the cheapest option!
  Comment : Do the math for yourselves. Same quality,same delivery time.and also (as usual) there is a little surprise from RQS.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Yashar | 2017-12-10 17:40:16

Are the bulk seeds regular or feminized

Royal Queen Seeds Team

All our seeds are feminized!

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.