Semínka Skunk XL Velké Množství

V současnosti se zákony týkající se léčebné marihuany mění - a to po celém světě. Ve skutečnosti, v řadě zemí, pěstitelé poskytují pacientům vysoce kvalitní medikaci, kterou potřebují a zaslouží si ji. Proto rozšiřujeme naši nabídku o velká balení semen.
 5/5 (7) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 275.00
€ 275.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (7)

Klasický Skunk XL je stále mezi těmi nejlepšími, které jsou v současnosti k dispozici. Tato směs tvořená ze 75 procent sativou má původ v mexických, kolumbijských a afghánských odrůdách. Představuje revoluci ve světě konopí.

Tento kmen se pěstuje dobře jak venku, tak uvnitř. Pod 600 wattovou žárovkou můžete očekávat výnos 65 až 75 gramů na rostlinu nebo 500 gramů na metr čtvereční. V teplém prostředí jako je Itálie, Španělsko nebo Kalifornie můžete očekávat sklizeň 100 gramů na rostlinu při pěstování venku. Skunk XL lze rovněž pěstovat v chladnějších klimatech, např. Nizozemsku nebo Velké Británii, ale nedosáhne se maximální sklizně.

Tato rostlina se pěstuje snadno. Co se týká sativy, velmi málo se během kvetení roztahuje a vyžaduje malou péči. Díky tomu je Skunk XL dokonalou rostlinou pro pěstování v půdě i hydroponické pěstování. Zejména dobře se hodí pro pěstování u moře/pod plachtou.

Ve snaze o maximalizaci chuti lze kvetení považovat za kompletní po sedmi až osmi týdnech. Mnozí ji nicméně nechávají kvést devět nebo deset týdnů, aby se její účinky posílily. Vzhledem k krátkému vegetačnímu období, snadnému pěstování a velkým sklizním je Skunk XL považována za prvotřídní rostlinu pro pěstování.

Skunk XL je oblíbený kmen, neboť přináší okamžitý účinek a uvolňuje celé tělo. Kuřáci si mohou užít sladkou, ovocnou chuť, z jointu nebo bonga. Díky sladkosti jde o kmen, který lze dobře začlenit do jídla.

Snadné pěstování a obliba této rostliny ji činí vhodnou pro hromadné pěstování. Pokud potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

 • THC: 17%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 600 - 650 gr/m2
 • Yield Outdoor: 550 - 600 gr/plant
 • Výška Indoor: 60 - 100 cm
 • Výška Outdoor: 160 - 200 cm
 • Kvetení: 8 - 10 týdnů
 • Měsíc Sklizně: říjen
 • Genetická Výbava: Skunk 1 x Afghan
 • Typ: Sativa 50% Indica 50%
 • Účinek: Omámení + high

  By D. H. on 26/Aug/2019 :
  (5)

  Title : superr
  Comment : very nice seeds ..good quality. nice groww ;)

  By F. #. on 16/Aug/2019 :
  (5)

  Title : Very strong
  Comment : I like the strain very much, its perfect for newbis.

  By A. K. on 01/Jul/2019 :
  (5)

  Title : One of the best strains
  Comment : I ordered this strain in 100 pax. But there were 110 inside, so thank you guys from RQS, really nice gesture from you. I found this strain one of the best and my top 3 strains in RQS. Easy to grow. (also good for beginners) During flowering they stretch a little bit more beaucase of sativa genes. Flowers are dense and ful of resin. During five, six weeks of flowering I feed her heavy, really hungry girl:) I will definitely order this strain again. Like alway RQS team have done good job for this strain!

  By D. S. on 03/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Suprise
  Comment : In Bulk order was more then 100 seeds.. Very nice suprise :)

  By M. R. on 06/Aug/2018 :
  (5)

  Title : Top
  Comment : Biggest but, top Pflanzen. Sehr viel Erträge.

  By Y. B. on 09/Feb/2018 :
  (5)

  Title : un délice
  Comment : une bonne graine qui produit correctement malgré mon inexpérience . un effet excellent (je ne consomme que pure) , un goùt exquis.

  By T. V. on 03/Jun/2014 :
  (4)

  Title : Nice space result ratio
  Comment : With not much space in my room, I could get an amazing amount of final product. The plants are not growing too high so its convenient for people like me without a lot of space. Recommand+++


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.