Semínka Northern Light Velké Množství

Odrůda Northern Light je celosvětově oblíbenou konopnou klasikou, na kterou mnoho pěstitelů po celém světě nedá dopustit. Milují tuto odrůdu, jelikož se jedná o jednoduchou a nekomplikovanou odrůdu, která spolehlivě vyprodukuje kvalitní sklizeň. Semínka této odrůdy jsou nyní k dispozici ve velkém množství od Royal Queen Seeds.
 4.5/5 (3) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 300.00
€ 300.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (3)

Semínka Northern Light Velké Množství: Světová Konopná Klasika

Žádná jiná konopná odrůda neměla takový dopad na moderní konopnou genetiku, jako cenami ověnčená odrůda Northern Light. Její přesné genetické složení je stále záhadou, ale věří se, že pochází ze Západního pobřeží USA a je potomkem až 11 různých rostlin, jako jsou například původní odrůdy z Afghánistánu a Thajska. Jakmile se dostala na scénu na počátku osmdesátých let, stala se její genetika základem mnoha konopných odrůd.

SEN KAŽDÉHO MILOVNÍKA INDIKY: ÚČINKY ODRŮDY NORTHERN LIGHT

Northern Light od Royal Queen Seeds je 100% indikou. Pro konopné znalce to znamená, že se mohou těšit na velice relaxační účinky, které je doslova přilepí ke gauči. Jedná se o ideální odrůdu na noc, jelikož vás hezky uklidní a vy si budete moci pořádně odpočinout. Chuť této odrůdy je směsí zemitých chutí s borovicovými a sladkými tóny. Jedná se o old-schoolovou chuť, na kterou je dnes těžké narazit.

NEKOMPLIKOVANÁ ODRŮDA: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY NORTHERN LIGHT

I když je odrůda Northern Light čistokrevnou indikou, v jejím růstu lze nalézt i některé charakteristiky, které se hodí spíše k sativa-dominantní odrůdě, jako jsou například dlouhé a tenké listy s velkými mezerami mezi jednotlivými patry. Ale jako pravá indika je i Northern Light malou odrůdou a v indooru nevyroste výše než 120 cm. Pokud ji budete pěstovat pod 600W světlem, tak zvládne vyprodukovat až 500g/m² za krátkých 8-10 týdnů kvetení.

Odrůdu Northern Light lze pěstovat i v outdooru, ale preferuje teplé a sluneční klima, které panuje například v Jižní Evropě nebo v Kalifornii. Se správnou péčí a dostatkem živin může vyrůst až do výšky 220cm a ke sklizni bude připravená koncem září, kdy vaši péči odmění až 625g/rostlinu. Pokud ji chcete pěstovat i v chladnějších zemích, pak ji pěstujte v indooru a nebo ve skleníku.

Pokud si chcete vypěstovat opravdovou konopnou legendu, pak si objednejte odrůdu Northern Light od Royal Queen Seeds, kterou nyní můžete zakoupit ve velkém množství.

 • THC: 18%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 500 - 550 gr/m2
 • Yield Outdoor: 575 - 625 gr/plant
 • Výška Indoor: 100 - 160 cm
 • Výška Outdoor: 180 - 220 cm
 • Kvetení: 8 - 10 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec září
 • Genetická Výbava: Northern Light S1
 • Typ: Sativa 0% Indica 100%
 • Účinek: Omámení + high

  By S. J. on 06/Apr/2018 :
  (4)

  Title : recommended
  Comment : good strain. 90% germination

  By T. J. on 13/Oct/2017 :
  (5)

  Title : Bulk123
  Comment : Fast, exceptional delivery and stealthy, I had 100 percent germination success within the first 48 hours, thank you royal queen for your service and quality

  By B. I. on 05/Jul/2017 :
  (5)

  Title : Recommended
  Comment : 110 seeds are shipped with each order. Over 99% germination rate in peat/perlite


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.