Semínka Amnesia Haze Velké Množství

Tohle je ta originální Amnesia Haze, kterou jste hledali. Základ evropské konopné scény. Její cenná genetika stojí za delší čekání v průběhu kvetení. S trochou lásky vás odrůda Amnesia Haze odmění obrovskými výnosy skvělých Haze palic. Pokud chcete zažít účinky této odrůdy po celý rok, pak si nakupte semínka této krásky ve velkém množství od Royal Queen Seeds!
 4.5/5 (11) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 375.00
€ 375.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (9)

Semínka Amnesia Haze Velké Množství: Opravdová Haze Legenda

Amnesia Haze je superhvězdou, která kombinuje snahy mnoha konopných šlechtitelů. Jedná se o mix několika Haze odrůd, který byl ještě zlepšen přidáním old-school odrůdy Haze. Výsledkem je opravdu jedinečná odrůda, kterou každý znalec konopí rád uvítá v cofeeshopech v Amsterdamu. Pokud se potulujete uličkami této evropské metropole, tak jste ji dost možná cítili a nebo dokonce i ochutnali. Jedná se o 70% sativu a je dobré nováčky upozornit, že s touto odrůdou můžete opravdu ztratit pojem o čase a prostoru!

EXTRÉMNĚ SILNÁ A CEREBRÁLNÍ: ÚČINKY ODRŮDY AMNESIA HAZE

S 22% obsahem THC vás odrůda Amnesia Haze pošle do vesmíru! Tato odrůda není vhodná pro úplné začátečníky nebo lidi se slabým srdcem. Její účinky jsou tak silné, že se často jedná o velice jedinečnou zkušenost. Její účinky jsou také dlouhodobé a měli byste na to při kouření této odrůdy myslet. Zhulenost postupem času přejde do příjemné fyzické relaxace, za kterou může přítomnost indikových genů. Chuť je typická pro odrůdu Haze: čerstvá a ovocná se zemitými a citrusovými tóny. Celkově se jedná o opravdový zážitek a pokud umíte tolerovat ultra silné cerebrální účinky, pak se jedná o odrůdu přesně pro vás!

DLOUHÁ DOBA KVETENÍ, OBROVSKÉ VÝNOSY: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY AMNESIA HAZE

Chápeme, že mnoho pěstitelů nechce čekat 9-11 týdnů na svou sklizeň, ale věřte nám - čekání za to stojí! Odrůda Amnesia Haze má obrovské výnosy, které v indooru dosahují 600–650g/m² nebo 650-700 g/rostlinu v outdooru. Jedná se o všestrannou odrůdu, která se přizpůsobí všem možným pěstebním stylům a technikám jako je pěstování v půdě, hydru, SOG a ScrOG. Nicméně doporučujeme ji pěstovat v indooru, jelikož potřebuje mnoho světla a tepla, aby dosáhla svého plného potenciálu. Je také celkem citlivá na změnu klimatu, škůdce a problémy s vodou. Dávejte si tedy pozor při pěstování v outdooru. Pokud chcete mít velikou zásobu opravdu skvělé Haze odrůdy, pak neváhejte a nakupte si odrůdu Amnesia Haze ve velkém množství!

 • THC: 22%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 600 - 650 gr/m2
 • Yield Outdoor: 650 - 700 gr/plant
 • Výška Indoor: 80 - 140 cm
 • Výška Outdoor: 175 - 210 cm
 • Kvetení: 9 - 11 týdnů
 • Měsíc Sklizně: říjen
 • Genetická Výbava: Amnesia Haze
 • Typ: Sativa 70% Indica 30%
 • Účinek: Mimořádné omámení, dlouhodobé a uvolňující tělo

  By P. G. on 29/Oct/2019 :
  (5)

  Title : Amnesia Haze - Unforgettable!
  Comment : I shall certainly come back to this one again. Super product, super service.

  By G. B. on 02/Oct/2019 :
  (5)

  Title : amazing stain
  Comment : this strain is amazing. the smel and taste are realy powerfull

  By A. R. on 06/Aug/2019 :
  (5)

  Title : Top!
  Comment : Super spul doen zeg ik !

  By K. N. on 10/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Number one
  Comment : one of the best choice ;) looking forward :) Best service in the world perhaps ;)

  By M. R. on 04/Feb/2019 :
  (5)

  Title : best seeds ever
  Comment : top seeds

  By I. D. on 28/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Gut?
  Comment : Keimrate 98%Blütezeit nicht unter 80 Tagen 4 Pflanzen pro qm / bei 600 Watt immer über hundert Gramm pro Pflanze.Temperaturen bis 36 Grad sind kurzzeitig kein Problem.Durchschnittliche Pflanzenhöhe min 180cm in 18 Liter Töpfen.Durchschnittliche Pflanzenhöhe mit ohne Kopf min 160cm in 18 Liter Töpfen.(Empfehlung)Wenig Ärger mit Schimmel wenn der Abstand stimmt,nicht zu dicht stellen Pflanzen brauchen Luft.

  By A. S. on 02/May/2018 :
  (5)

  Title : Just as good as buying single seeds
  Comment : Top quality, very good and good shipping , I would recommend to everyone to get this product

  By V. Ö. on 16/Apr/2018 :
  (5)

  Title : Alle Gekeimt
  Comment : Habe die Ware wie immer nach so 12 Tagen Erhalten alles unbeschadet angekommen gut verpackt und in einer plastik tüte verschweisst in einer metaldose mann bekommt von RQS 110 also 10 geschenkt noch mal und die ganzen geschenke halt wie immer das beste ist 10%rabbat code zu benutzen zahlt mann nur 315 euro statt 350 und spart enorm so die babys wurden ins ausland verschickt zum besten kumpellll wo leider RQS nicht versenden kann wieso auch immer er hatt alle 110 zum keimen gebracht und alle ausser 1 wollte nicht und den hat er mit dem tipp von mir leicht angedrückt bis er leicht aufplatz dann nach einem tag ist er auch gekeimmt also eine 100% Keimungsrate gewesen wie immer bei RQS qualitets ware sind richtig herangewachsen und freu mich im urlaub es dann auskosten zu können mit meinem kumpelll das wird ein entspanneder und geiler urlaub ansonsten wie gesagt RQS ist bis jetzt die beste Marke was Pflanzen angeht.Viel Erfolg allen bei der wahl der sorte.

  By C. M. on 18/Aug/2014 :
  (5)

  Title : amne feminisee
  Comment : c est la meilleur de toute en gout


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.