Semínka Amnesia Haze Velké Množství

Semena Amnesia Haze produkují jednu z nejkvalitnějších, nejúčinnějších bylin se svěží a ovocnou příchutí a jedinečným zážitkem pro tělo a mysl. Tato silná bylina je prvotřídní volbou pro duševní potěšení a léčebné použití neboť tato rostlina je účinný uvolňovací prostředek pro tělo a mysl. 
 4.5/5 (8) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 375.00
€ 375.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (7)

Royal Queen Seeds nyní nabízí prvotřídní konopná semínka Amnesia Haze ve velkém balení, stejně jako v běžných menších baleních po jednom, třech, pěti nebo deseti semínkách.

Ze semínek Amnesia Haze vyrostou jedny z nejkvalitnějších bylin s čerstvou a ovocnou chutí a jedinečným zážitkem pro tělo a mysl. Tato silná bylina je prvotřídní volbou pro duševní potěšení a léčebné použití neboť tato rostlina je účinný uvolňovací prostředek pro tělo a mysl.

Rostliny Amnesia Haze vyrůstají do výšky zhruba 80 až 140 centimetrů a přináší velmi produktivní sklizeň 70 až 80 gramů na rostlinu a až 600-650 gramů na metr čtvereční při osvětlení 600 wattovým světlem.

Při venkovním pěstování na slunci dosáhne Amnesia Haze výšky 175 až 210 centimetrů a sklizeň je v sušeném stavu 650-700 gramů. Semínka Amnesia Haze jsou vhodná pro hydroponické systémy, pěstování v půdě stejně jako řadě nových pěstitelských technik.

Amnesia Haze je bylinou znalců a stejně jako u dobrého vína, i v jejím případě trvá sklizeň o něco déle. Pokvete zhruba 12 týdnů a vyžaduje dva týdny sušení.

Sklízí se v říjnu. Potřebuje ochranu před povětrnostními vlivy a hmyzem a při neustálé péči, zalévání, se pěstiteli odmění nádhernou sklizní byliny s ovocnou příchutí a 22% obsahem THC, středními hodnotami CBD a uspokojením, které přináší pouze Amnesia Haze.

Royal Queen nabízí feminizovaná semínka Amnesia Haze, která je geneticky tvořená ze 70% sativou a z 30% indicou a původní Haze přivezená do Holandska byla vyvinuta na  Amnesia Haze.

Hromadné objednávky lze provést prostřednictvím naší stránky, k dispozici máte řadu možností plateb a dopravy.

 • THC: 22%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 600 - 650 gr/m2
 • Yield Outdoor: 650 - 700 gr/plant
 • Výška Indoor: 80 - 140 cm
 • Výška Outdoor: 175 - 210 cm
 • Kvetení: 9 - 11 týdnů
 • Měsíc Sklizně: říjen
 • Genetická Výbava: Amnesia Haze
 • Typ: Sativa 70% Indica 30%
 • Účinek: Mimořádné omámení, dlouhodobé a uvolňující tělo

  By A. R. on 06/Aug/2019 :
  (5)

  Title : Top!
  Comment : Super spul doen zeg ik !

  By K. N. on 10/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Number one
  Comment : one of the best choice ;) looking forward :) Best service in the world perhaps ;)

  By M. R. on 04/Feb/2019 :
  (5)

  Title : best seeds ever
  Comment : top seeds

  By I. D. on 28/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Gut?
  Comment : Keimrate 98%Blütezeit nicht unter 80 Tagen 4 Pflanzen pro qm / bei 600 Watt immer über hundert Gramm pro Pflanze.Temperaturen bis 36 Grad sind kurzzeitig kein Problem.Durchschnittliche Pflanzenhöhe min 180cm in 18 Liter Töpfen.Durchschnittliche Pflanzenhöhe mit ohne Kopf min 160cm in 18 Liter Töpfen.(Empfehlung)Wenig Ärger mit Schimmel wenn der Abstand stimmt,nicht zu dicht stellen Pflanzen brauchen Luft.

  By A. S. on 02/May/2018 :
  (5)

  Title : Just as good as buying single seeds
  Comment : Top quality, very good and good shipping , I would recommend to everyone to get this product

  By V. Ö. on 16/Apr/2018 :
  (5)

  Title : Alle Gekeimt
  Comment : Habe die Ware wie immer nach so 12 Tagen Erhalten alles unbeschadet angekommen gut verpackt und in einer plastik tüte verschweisst in einer metaldose mann bekommt von RQS 110 also 10 geschenkt noch mal und die ganzen geschenke halt wie immer das beste ist 10%rabbat code zu benutzen zahlt mann nur 315 euro statt 350 und spart enorm so die babys wurden ins ausland verschickt zum besten kumpellll wo leider RQS nicht versenden kann wieso auch immer er hatt alle 110 zum keimen gebracht und alle ausser 1 wollte nicht und den hat er mit dem tipp von mir leicht angedrückt bis er leicht aufplatz dann nach einem tag ist er auch gekeimmt also eine 100% Keimungsrate gewesen wie immer bei RQS qualitets ware sind richtig herangewachsen und freu mich im urlaub es dann auskosten zu können mit meinem kumpelll das wird ein entspanneder und geiler urlaub ansonsten wie gesagt RQS ist bis jetzt die beste Marke was Pflanzen angeht.Viel Erfolg allen bei der wahl der sorte.

  By C. M. on 18/Aug/2014 :
  (5)

  Title : amne feminisee
  Comment : c est la meilleur de toute en gout


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.