Semínka Power Flower Velké Množství

Power Flower je téměř čistá sativa, která pochází původem z legendární Jihoafrické odrůdy Power Plant. Tato odrůda obdržela své jméno pro své vysoké výnosy a také silný energetický high. Power Flower je nyní k dispozici ve velkém množství od Royal Queen Seeds.
 5.00/5 (1) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 275.00
€ 275.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Semínka Power Flower Velké Množství: Jednoduchá a Silná Sativa S Vysokými Výnosy

Power Flower je poctou původní odrůdě Power Plant. Tato legendární sativa z Jižní Afriky se stala velice populární v amsterdamských coffeeshopech. Tato rostlina je považována za jednu z nejvýnosnějších rostlin na trhu a díky tomu je oblíbenou odrůdou u mnoha komerčních pěstitelů. I když je Power Flower velice výnosnou rostlinou, tak její účinky také stojí za zmínku. Uživatelé konopí si jistě oblíbí její silný high, který je aktivní a podnítí vás k různým aktivitám.

AKTIVNÍ A ENERGETICKÁ: ÚČINKY ODRŮDY POWER FLOWER

Power Flower je osvěžující rostlinou. Nejprve ucítíte skvělou chuť, která dokonale mísí sladké a citrusové tóny na základu čerstvé borovice. Tato chuť si skvěle rozumí s jejími energetickými a cerebrálními účinky, které jsou jemné a inspirující. Díky těmto účinkům je Power Flower skvělou odrůdou pro kouření během dne, jelikož snadno zvedne vaši náladu a každá aktivita bude zábavou. Také se jedná o skvělou odrůdu, kterou si můžete vychutnat s přáteli.

SUPER RYCHLÁ A SUPER PRODUKTIVNÍ: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY POWER FLOWER

Pokud budete pěstovat Power Flower v indooru, pak nevyroste výše než 1m a je tedy ideální rostlinou do indooru. Pod 600W světlem se můžete těšit na sklizeň dosahující 500-550 g/m². Tuto odrůdu můžete pěstovat i venku v různých klimatech, ale nejlépe se jí daří v teplém podnebí, které panuje například ve Středomoří. V dobrých venkovních podmínkách s dostatkem slunce se můžete těšit na sklizeň dosahující až 550 g/rostlinu. Power Flower zvládne všechny palice vyprodukovat již za 8 týdnů, co je opravdu neskutečné, vzhledem k tomu, že se jedná o 88% sativu. Venku bude ke sklizni připravená v průběhu října. Další dobrou zprávou je, že tato rostlina je vcelku nenáročná a díky tomu si ji budou moci vypěstovat a vychutnat i úplní nováčci. Ať už tedy jste zkušeným pěstitelem a nebo nováčkem, můžete se na Power Flower spolehnout. Nyní si ji můžete koupit i ve velkém množství od RQS a vychutnávat si tak její povznášející účinky po celý rok!

 • THC: 19%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
 • Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Výška Indoor: 80 - 120 cm
 • Výška Outdoor: 160 - 200 cm
 • Kvetení: 8 - 10 týdnů
 • Měsíc Sklizně: říjen
 • Genetická Výbava: South African Sativas
 • Typ: Sativa 88% Indica 12%
 • Účinek: Silný až high

  By M. V. on 15/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Power plant
  Comment : Is voor commerciële telers een musthave! Bezorging is altijd goed verzorgd, ontkiemen bijna allemaal. Het is een sterk soortje welke bij veel mensen gelieft blijft.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.