Semínka White Widow Velké Množství

Royal Queen Seeds nyní nabízí semínka White Widow ve velkém balení. Dříve bylo možné tato semínka objednat pouze v množství menším než 10, ale nyní jsme umožnili zadávání velkých objednávek na 100-5000 semínek. Velké objednávky jsou ideální pro komerční pěstitele, kteří pro svoji obchodní činnost potřebují velké množství semínek.
 5.00/5 (3) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 275.00
€ 275.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (3)

White Widow, známá svojí silou a hustými trichomy je konopný kmen vhodný k rekreačnímu i léčebnému použití. White Widow je slavná svým bílým vzhledem, který je příznačný pro vysoký obsah THC - 20 až 25 procent.

White Widow je z 65 procent indica a 35 procent sativa a vlastnosti této kombinace mají za následek povznášející účinky. White Widow zlepšuje díky svému povznášejícímu účinku náladu. Dominance indicy má za následek zvýšenou chuť k jídlu.

I když je White Widow stimulující a může u uživatelů podnítit zájem o kreativní aktivity, účinek, který přináší je rovněž velmi uvolňující. Tento ikonický kmen byl vyvinutý v Nizozemsku a od té doby získal značné množství cen. Uživatelé White Widow milují a je to samozřejmý doplněk sbírky každého vážného pěstitele.

White Widow je dokonalá pro pěstírny léčebného konopí. I když tento silný kmen přináší aktivní účinky, rovněž díky zklidňujícím účinkům pomáhá usnout. White Widow může ulevit od bolesti a závratí, stejně jako psychologických symptomů jako je stres a deprese.

Při pěstování uvnitř dorůstá výšky 60-100 cm. White Widow je univerzální kmen, který lze pěstovat i venku a tam dosahuje 150-190 cm. Rostlina se pěstuje velmi snadno protože je odolná vůči plísním a zvládá chladnější teploty.

Vysoká sklizeň White Widow je další výhodou pro komerční pěstitele. Při pěstování uvnitř lze z rostliny White Widow sklidit 55-65 g. Při pěstování venku lze sklidit až 500 g z jedné rostliny. Doba kvetení je 8-9 týdnů. Hromadná balení White Widow od Royal Queen Seeds jsou skvělá pro všechny typy profesionálních pěstitelů.

 • THC: 19%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
 • Yield Outdoor: 550 - 600 gr/plant
 • Výška Indoor: 60 - 100 cm
 • Výška Outdoor: 150 - 190 cm
 • Kvetení: 9 - 11 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec října
 • Genetická Výbava: White Widow S1
 • Typ: Sativa 50% Indica 50%
 • Účinek: Mimořádné omámení

  By M. M. on 09/Dec/2019 :
  (5)

  Title : Besser geht nimmer
  Comment : Super schneller Versand! Und 110 Anstatt 100 bekommen 10% finde ich sehr großzügig!!! Und das aller aller Beste 60Stck zum keimen gelegt und alle 60 nach 48 Std gekeimt👍👍👍 bin total begeistert, denn wo ich vorher immer bestellt hab,hätte ich steht’s 50 % Ausfall!!! Und aus diesem Grund gibt es für mich nur noch eine Adresse “ Royal Queen 😎👍😎👍

  By S. H. on 31/Oct/2018 :
  (5)

  Title : One of the best
  Comment : Realy good one. fells good.

  By M. Z. on 11/Jul/2017 :
  (5)

  Title : Cracker
  Comment : Beauty


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Ryon | 2018-07-03 17:37:47

Bonjour, est-ce que ces graines sont féminisées ?

Royal Queen Seeds Team

Yes, all the seeds in our catalog are Feminized.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.