Ze všech odrůd marihuany, o kterých se ví, že se využívají k potěšení z kouření, je jeden název, který všechny ostatní převyšuje. Jedná se o Skunk, zejména o Skunk #1. Obecně se považuje za klasickou genetickou odrůdu, vhodnou pro příjemné kouření, když jde o marihuanu. Byla účelově vytvořena z různých odrůd marihuany; kolumbijské, mexické a afghánské odrůdy byly zkombinovány tak, aby vytvořily genetický výsledek s 75% Sativy a 25% Indicy. Je považována za první skutečně komerční hybrid marihuany, určený ke stabilizaci pro léčbu nemocí a který je odolný vůči škůdcům.

Ideální volba pro ty, kteří znají negativní vliv různých škůdců a nemocí rostlin v průběhu růstu. Skunk #1je znám tím, že kvete v krátké době v průměru asi kolem 60 dní a že roste dobře jak hydroponicky, tak i v organické půdě, ale obecně většina znalců marihuany dává této odrůdě přednost při pěstování v organické půdě, aby se dosáhlo lepší chuti. Ti, kteří se sami věnují delikátnímu umění pěstování marihuany, se domnívají, že je odrůda Skunk #1 hlavní složkou, která ovlivnila stovky moderních hybridů, které jsou v dnešní době dostupné. Ve skutečnosti je síla a kvalita této odrůdy tak dobře známá a oblíbená, že samotné slovo „skunk“ je obecně užívaným termínem pro konopí neboli marihuanu.

PROČ NÁZEV SKUNK?

Originální Skunk #1 měl mnohem „skunkovitější“ odér, jako kdybychom cítili opravdového živého skunka. Ale většina variet odrůdy skunk, s nimiž se v dnešní době setkáme, má velmi silné, vysoce účinné, sladké a páchnoucí aroma s lehkými, téměř citrusovými podtóny. Takže se nejedná o odporný zápach skunka, ale je to spíš druh pachu, který nás přitahuje, ne takový, který by nás odpuzoval. Ti, kteří ji pěstují, říkají, že se odrůda Skunk #1 dobře pěstuje. Skunk #1 má tendenci mít tmavší zelené listy než má její afghánský předek a je známa tím, že se rychle dostane do fáze kvetení, má silné, pevné lodyhy a kmeny, které jsou dobrou oporou pro váhu květů. Také se říká, že je přirozeně odolný proti plísni, díky svému vysokému poměru kalichu k listům,což umožňuje lepší proudění vzduchu v okolí rostliny. Více proudění vzduchu znamená menší šanci pro vlhkost a pro vytváření a formování plísní.  Ačkoliv se o tom debatovalo, protože v posledních šesti týdnech kvetení bude skunk mít tendenci vytvářet vyšší poměr květů k listům, což není tak příznivé pro proudění vzduchu, ale usnadňuje zaštipování nebo odstřihování listů v okolí květů.

Ti, kteří tuto odrůdu pěstují, se také často uchylují k feminizovaným semínkům odrůdy Skunk #1. Feminizované semeno, jak název napovídá, bude vytvářet samičí rostlinu. A právě samičí rostliny vytvářejí květy, což je to, co uživatelé marihuany kouří. V závislosti na zemi, ve které žijete, si můžete aktuálně objednat semena feminizované odrůdy skunk od Royal Queen Seeds, což je populární semenná banka, specializující se na odrůdy marihuany. Takže není potřeba plýtvat při pěstování časem, pouze zjistit, zda se jedná o samčí rostliny, pokud jde o kvetení. Jediná samčí rostlina může způsobit, že vaše samičí rostliny budou mít spoustu semen, namísto toho, abychom svou energii namířili na poupata a květy. A pro ty, kdo prodávají, platí, že si zákazníci nepřejí sáček se spoustou rostlin. Semena znamenají vyšší váhu a vy chcete, aby váha spočívala v květech, nikoliv v semenech.

Z lékařsky pojatého hlediska na marihuanu se Skunk #1 považuje za odrůdu, kterou vyhledáváte, když potřebujete dlouhotrvající, povznášející potěšení bez pocitu bezmocné otupělosti, uzavřenosti a pocitu těžkosti. Tím, že je odrůda Skunk #1 z větší části sativa, zjistíte, že pocítíte více euforie a energie v porovnání s odrůdami, které jsou založeny na odrůdách indica, které mají tendenci více vyvolávat pocity ospalosti. Takže pacienti, kteří mají tendence k dlouhodobé bolesti, úzkosti, depresím a dokonce i migrénám až po celkový stres, sahají po odrůdě Skunk #1, aby své situaci ulevili a cítili se lépe.

Skunk # 1 feminizovaná semínka konopí plevel

Pokud jde o historii odrůdy Skunk #1, o pravém původu této odrůdy se hodně hovoří. Z některých zdrojů lze dedukovat, že je zde již dlouho, avšak díky tomu, že je ve většině zemí marihuana klasifikována jako nelegální, mnohé protidrogové razie zcela zničily odrůdu tím, že rostliny spálily, takže se nejedná o fakta, která můžete najít v místní knihovně, a existuje několik různých historek o jejím původu.  Je to tak, obecně převažuje názor, že se zkombinovaly odrůdy Afghani, Columbian Gold a Acapulco Gold a z nich vznikla počátkem 70. let v Kalifornii odrůda skunk. Výsledkem je nenáročná silná odrůda, která není příliš náchylná ani na plísně, ani nepřitahuje škůdce, a poskytuje příjemnou sílu a oblíbenou chuť.

Odrůdu skunk má v oblibě mnoho známých raperů, zejména pokud jde o kouření marihuany. Známý raper, The Notorious B.I.G má populární píseň "Juicy". V této písni jmenovitě zmiňuje kouření odrůdy skunk. "I smoke skunk with my peeps all day". Snoop Dogg, který je dnes známý pod jménem Snoop Lion, ve svých textech také zmiňuje skunk. Ve své písni nazvané "Who Got Some Gansta Shit", o tom říká: "I sees the indo with skunk". Existuje dosti dlouhý seznam známých raperů, kteří mají skunk v oblibě, ale je třeba říci, že  rap je kreativní umění, u nějž se očekává, že slova tečou jako voda. A jakýkoliv umělec vám může říci, že kouření marihuany, zejména odrůdy Skunk #1, má hluboký pozitivní vliv na kreativitu člověka.

Takže pokud jde o kouření nebo pěstování, většina těch, kdo již mají zkušenosti, dávají přednost odrůdě Skunk #1.

Skunk #1 cannabis seeds

Mezi konopnými strainy se jedná o naprostou klasiku, která položila genetické základy většiny konopných semen, s nimiž se lze dnes setkat. Původně to byla směs odrůd z Kolumbie, Mexika a Afghánistánu se zastoupením 75 % Sativa a 25 % Indica

KOUPIT SKUNK #1 SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.