RQS Mix Balíčky Semínek Jsou Konečně Tady - Zjistěte Více

By RQS Editorial Team

Naše směs Royal OG Kush získala ocenění na Highlife Cup 2013. Abychom vytvořili tuto směs bohatou na THC, s máslovým tónem, jsme použili pouze ty nejlepší konopné kmeny. Díky tomu, že naše semenná banka pěstuje konopí vysoké kvality, budoucnost vypadá jasně.

Díky naší práci s kmeny konopí Kush, zaznamenali představitelé Highlife Cup extrémní oblibu tohoto typu konopí. Porovnání s ostatními kmeny konopí, např. Amnesia Haze a White Widow, je v tomto bodě prakticky nespravedlivé. Rozdělení našeho konopí z extrakcí hašiše v nové soutěži je rozumnější a umožňuje větší rozmanitost trhu.

Tato konkrétní soutěž zůstává jednou z nejprestižnějších v Nizozemí. Vzhledem k porozumění významu kvalitního konopí Highlife Cup férově zkoumá unikátní kmeny, které nabízí řada profesionálních pěstitelů v celém regionu. Jde o uznání našeho odhodlání a vytrvalosti, kterou prokazujeme.

Highlife Cup využívá strategii dvojitých testů naslepo, čímž dochází ke spravedlivým a nestranným rozhodnutím ohledně konopných a hašišových kmenů. Žádného z testujících nemůže v jejich názoru na daný kmen ovlivnit typ nebo pověst společnosti. Každý kmen prochází intenzivním testováním, a špatná kvalita se prokáže velmi rychle. Tvrdost nebo nepříjemné závratě doprovázené s testováním jsou zaznamenány a po ukončení testování se porovnají s výsledky ostatních testovaných kmenů. Náš specializovaný hašiš Kush prošel jejich testováním, jejich očekávání dokonce překonal, a proto získal toto vysoce prestižní ocenění. Tam, kde zpravidla dominuje konopí, všechny svojí výhrou překvapila naše extrakce hašiše.

OG Kush Blend highlife cannabis cup winning BHO Extract
Náš specializovaný hašiš Kush prošel jejich testováním, jejich očekávání dokonce překonal, a proto získal toto vysoce prestižní ocenění.
 

Význam tohoto ocenění nelze přehlížet. Pomocí extrakce BHO koncentrujeme přírodní oleje, které se v konopí nachází. Pomocí vysoce kvalitního butanu extrahujeme oleje aniž bychom poškodili jejich molekulární strukturu. Díky tomu zůstávají koncentrace hašiše a THC používaného pro léčebné účely co nejpřirozenější. Vytvoření našeho oceněného hašiše znamená, že naši věrní zákazníci mají další možnost využití konopí.

Všichni jsme ochutnali kmeny, které v hrdle zanechávají drsný pocit. Extrakcí esenciálních olejů z hašiše s využitím způsobů BHO se tato tvrdost prakticky ztratí. Pro ty, kteří trpí pokročilým onemocněním, je jakýkoli utišující lék požehnáním.

Kromě hašišových kmenů nabízíme všechny typy léčebného konopí. Kvalita počíná vysokou klíčivostí semen z naší semenné banky. Ostatní společnosti mohou mít špatné výrobní standardy, nicméně my v pěstování konopných semínek vynikáme, stejně jako vy.

Když si koupíte semínka konopí od nás, pěstování se vám bude dařit samo. V minulosti bylo klíčení semen náročné, natož aby vyrostly do životaschopných sazenic konopí, z kterých bylo možné vytvořit si potřebné zásoby. Se samokvetoucími odrůdami, které jsou nyní k dispozici, se stanete profesionálním pěstitelem. Kteréhokoli z našich spolupracovníků se můžete zeptat na kmeny, které nabízíme. Každý kmen vyžaduje trochu jinou úroveň péče. Od nováčků po zkušené pěstitel - všem nabízíme důležité informace, díky nimž vypěstujete ty nejlepší rostliny. Naši zákazníci jsou naší prioritou.

Díky úspěšnému experimentování jsme se dostali na přední pozice v oblasti pěstování konopí. Tím, že nabízené konopí a hašiš jsou schopné možnosti léčebného konopí, lze je použít téměř k jakémukoli účelu. Naše výhra Highlife Cup pouze odráží naši oddanost konopnému trhu. Naši konopní géniové se neustále snaží objevovat nové techniky, využívat hybridizace a extrakčních technik a vytvořit kvalitní konopný kmen.

buy CBD oil online

Tento konopný strain, p? vodem ze severní Kalifornie, vesel na celém sv? t? ve známost díky svému výraznému aroma a silným ú? ink? m. OG Kush je jedine? ný a s ostatní strainy marihuany se s ním v? bec nemohou srovnávat.

Buy O.G. Kush
 

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.