Semínka Royal Gorilla Automatic Velké Množství

Royal Gorilla Automatic od Royal Queen Seeds je unikátní samonakvétací odrůda, která byla vyšlechtěna z genetiky, pocházející ze západního pobřeží USA. Nyní k dispozici za velkoobchodní cenu v balení po 100 semínkách.
Vyberte počet semen
  • 100x
€ 375.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Royal Gorilla Automatic: Nejlepší Samonakvétací Odrůda Nyní Za Velkoobchodní Ceny

Royal Gorilla Automatic od RQS byla hybridizována z té nejlepší genetiky pocházející ze západního pobřeží USA. My jsme ji jenom trochu vylepšili. Společně s touto odrůdou přichází nová éra v pěstování samonakvétacích odrůd. V Royal Queen Seeds jsme vzali ty nejsilnější odrůdy, které máme na trhu - Royal Gorilla a Royal Cookies - a spojili jsme je s rumištní genetikou. Tento unikátní hybrid překoná všechny ostatní samonakvétací odrůdy a vyprodukuje vám ty nejkvalitnější palice, které budou obsahovat až 20% THC. To vše za osm týdnů od vyklíčení!

SILNÁ EUFORIE A RELAXAČNÍ ÚČINKY: ÚČINKY ODRŮDY ROYAL GORILLA AUTOMATIC

Royal Gorilla Automatic se může pochlubit až 20% obsahem THC. To z ní dělá velice silnou odrůdu, která vás ale totálně nesundá. Její hvězdná genetická výbava se skládá z indiky, sativy a rumištního konopí a díky tomu má účinky, které ovlivní vaše tělo i mysl. Po pár potáhnutích začnete cítit příjemnou euforii, která se přelije do hlubokého, relaxačního stavu, který se jenom umocňuje s množstvím vykouřených jointů. Jak se necháte unášet a uklidnit tímto příjemným stavem, můžete cítit její unikátní mix chutí, které jsou okořeněny jemnými podtóny citrusu, borovice a ovoce.

NEJKVALITNĚJŠÍ PALICE ZA REKORDNÍ ČAS: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY ROYAL GORILLA AUTOMATIC

Royal Gorilla Automatic je ideální odrůda pro pěstování v indooru, ale můžete ji vysadit i venku. Vyroste do výšky mezi 60 - 120 cm a je tedy velice kompaktní odrůdou, která se vejde téměř kamkoliv, ale stále dovede vyprodukovat decentní množství palic. Na jejím hlavním stonku a na pár vedlejších větvích dokáže vyprodukovat až 400g/m² a ke sklizni bude připravená již po 8-10 týdnech od vyklíčení. I když vás tato čísla možná neohromí, můžete se těšit na vysokou produkci pryskyřice, čímž se tato odrůda hodí pro výrobu jídla a koncentrátů. Nevyžaduje moc péče, ale pokud se jí rozhodnete věnovat, je ideální pro metodu SOG. Při pěstování venku se v ideálních podmínkách můžete těšit až na 170 g/rostlinu. Vzhledem k tomu, že se jedná o samonakvétací odrůdu, tak je možné mít několik sklizní za rok.

Pokud se rozhodnete vypěstovat odrůdu Royal Gorilla Automatic, tak se rozhodně nespletete. Jedná se o unikátní, samonakvétací zkušenost.

    Nobody has posted a review yet


    You can't post a review because you are not logged as a customer

    Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.