Semínka Bubble Kush Automatic Velké Množství

Bubble Kush Automatic je odrůda, která je vhodná pro začátečníky i pokročilé pěstitele. Nyní ji nabízíme i za velkoobchodní ceny a je tedy vhodná i pro komerční pěstitele, kteří chtějí pěstovat velké množství těchto rychle rostoucích rostlin.
Vyberte počet semen
  • 100x
€ 350.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Bubble Kush Automatic: Příjemná A Jemná Tělesná Zhulenost

Bubble Kush Automatic je sbírkou genetik několika různých odrůd. Jedná se o odrůdu, která prošla řadou hybridizací. Zdědila jen ty nejlepší geny od svých rodičů a je tedy atraktivní i pro fanoušky původních odrůd. Bubble Gum je odrůda, která vyhrála několik ocenění za obsah terpenů a svou sladkou chuť. Legendární OG Kush přispěl tím, že dodal zemité tóny a indikové účinky. A konečně, Royal Critical Automatic přispěl tím, že dodal rychlý růst a odolnost, která zaručí, že tuto odrůdu mohou pěstovat i začátečníci. Pěstování této odrůdy je vhodné i pro komerční účely, jelikož budete mít hodně gramů za krátkou dobu.

TERAPEUTICKÁ TĚLESNÁ ZHULENOST: ÚČINKY ODRŮDY BUBBLE KUSH AUTOMATIC

Bubble Kush Automatic je indika dominantní odrůda a její účinky tedy cílí na tělo. Obsah THC může dosáhnout 16% a zaručí jemný stav, který zvládnou nováčci a také se hodí k užívání v průběhu dne. Hned po zažehnutí jointu a prvním potáhnutí si budete moci všimnout, že vaše problémy vás začínají opouštět. Má terapeutický potenciál a mohla by pomoci s léčbou bolesti a úzkosti. Pár potáhnutí vám jistě zlepší náladu. Je vhodné se zásobit něčím dobrým, jelikož tato odrůda vyvolává hlad a věřte nám, že rozhodně něco dobrého chtít budete.

STŘEDNĚ VELKÉ VÝNOSY A RYCHLÝ RŮST: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY BUBBLE KUSH AUTOMATIC

Vzhledem k tomu, že tato odrůda dosahuje průměrné výšky 100cm, tak nabízí dobré výnosy. Komerční pěstitelé nebudou zklamáni. V indooru mohou vypěstovat až 400g/m². Rostliny, které rostou venku, zvládnou vyprodukovat až 170 g/rostlinu a vytáhnout se až do výšky 140cm. Rostliny budou připraveny ke sklizni po 7-8 týdnech od vyklíčení.

    Nobody has posted a review yet


    You can't post a review because you are not logged as a customer

    Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.