Semínka Diesel Automatic Velké Množství

Odrůda Diesel Automatic je malá rostlina, která velice rychle roste a je tedy ideální pro komerční pěstování ve velkém množství. I v limitovaném prostoru zvládnete vypěstovat impozantní rostliny.
 5.00/5 (2) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 300.00
€ 300.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (2)

Diesel Automatic Nákupka: Zhulenost s Čistou Hlavou A Rychlý Růst

Diesel Automatic je výsledkem zkřížení odrůd NYC Diesel a rumištní genetiky. Smyslem tohoto zkřížení bylo vytvoření samonakvétací verze odrůdy NYC Diesel, která má bohatou a silnou chuť a povznášející zhulenost. Odrůda NYC Diesel je hybridem, který se může pochlubit vcelku vyváženým obsahem indikové a sativové genetiky. Tato chutná a silná genetika pochází od původních odrůd Mexican a Afghan. Druhým rodičem této odrůdy byl potomek odrůdy Lowryder #2, Quick One, který pomohl v položení základů moderních samonakvétacích odrůd. Diesel Automatic je tak vhodnou odrůdou pro zkušené pěstitele i začátečníky, kteří chtějí vypěstovat aromatické palice plné pryskyřice. Malý vzrůst a relativně velké výnosy dělají z odrůdy Diesel Automatic produktivní odrůdu, která je vhodná i pro komerční pěstování.

ZEMITÁ CHUŤ A LUCIDNÍ ZHULENOST: ÚČINKY ODRŮDY DIESEL AUTOMATIC

Krystalické květy odrůdy Diesel Automatic jsme zaslali do laboratoře na analýzu a tam zjistili obsah THC kolem 14%. I když si někteří veteráni, kteří jsou zvyklí máčet si své palice v hašišovém oleji, mohou myslet, že to je málo, jedná se o ideální odrůdu pro začátečníky a ty z vás, kteří chtějí vyzkoušet něco slabšího. Navíc, tato střední síla umožňuje naplno si vychutnat všechny vlastnosti této odrůdy. Silná přítomnost sativy vám navodí kreativní zhulenost, která je ovšem stále čistá a soustředěná. Odrůda Diesel Automatic se také může pochlubit příjemnou terpenovou kombinací, která je definovaná citrusovými a dieselovými tóny, díky čemuž je tato odrůda značně komplexní.

DISKRÉTNÍ A PRODUKTIVNÍ: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY DIESEL AUTOMATIC

Odrůda Diesel Automatic je diskrétní v průběhu celého pěstování a je tak vhodná pro ty pěstitele, kteří hledají něco skrytého a malého. Rostliny v indooru dorostou do výšky mezi 40-70 cm a mohou být snadno vypěstovány v modifikovaných skříních, kýblech a malých pěstebních stanech. Venkovní rostliny vyrostou výše, konkrétně mezi 60-110 cm a krásně se ztratí ve velké zahrádce. Co se týče výnosů, tak indoorové rostliny zvládnou vyprodukovat až 375 g/m², zatímco venkovní rostliny vyprodukují až 110g/rostlinu. S touto odrůdou nebudete na sklizeň čekat dlouho, jelikož od vyklíčení až po sklizeň bude odrůda Diesel Automatic připravená již za 10 týdnů. Pěstujte komerčně díky naší velkoobchodní nabídce a zaplňte celý váš skleník touto skvělou odrůdou!

 • THC: 14%
 • CBD: Low
 • Yield Indoor: 325 - 375 gr/m2
 • Yield Outdoor: 60 - 110 gr/plant
 • Výška Indoor: 40 - 70 cm
 • Výška Outdoor: 60 - 110 cm
 • Kvetení: 5 - 7 týdny
 • Měsíc Sklizně: 10-12 týdnů po vyrašení
 • Genetická Výbava: Quick one x (quick one x Diesel)
 • Typ: Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
 • Účinek: Silný až high

  By T. S. on 03/Jun/2019 :
  (5)

  Title : SUPER Diesel
  Comment : Einfach eine super einfache Sorte!!!

  By M. R. on 06/May/2019 :
  (5)

  Title : Diesel
  Comment : Great germination, stealth and quick shipping. satisfied


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.