Semínka Royal Jack Automatic Velké Množství

Royal Jack Automatic v sobě skrývá veškerou sílu odrůdy Jack Herer, ale přinese vám ji v praktické a silné samonakvétací formě. Po jejím vykouření pocítíte stejnou povznášející zhulenost a chuť, kterou byste čekali od originální odrůdy Jack Herer. Pokud máte rádi odrůdu Jack Herer, tak si jistě zamilujete i odrůdu Royal Jack Automatic. Semínka jsou k dispozici za velkoobchodní cenu.
 5.00/5 (1) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 350.00
€ 350.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (1)
 • Recenze (1)

Royal Jack Automatic: Rychlá a Spolehlivá Legenda Za Velkoobchodní cenu

Royal Jack Automatic je odrůda, která byla inspirována legendárním aktivistou za legalizaci konopí - Jackem Hererem. Semínka této odrůdy jsou oblíbené všemi pěstiteli samonakvétacích odrůd a od nás si je nyní můžete koupit za velkoobchodní cenu. Royal Jack Automatic vznikla zkřížením odrůdy Jack Herer a rumištní genetiky a najdete v ní vše, co byste hledali u jejího rodiče.

SILNÁ JAKO JEJÍ JMÉNO: ÚČINKY ODRŮDY ROYAL JACK AUTOMATIC

Royal Jack Automatic si zachovává psychické účinky jejího světločivného jmenovce. Chuť a aroma je bylinkové s distinktivními kořeněnými a pepřovými tóny. Zhulenost je stejná jako u originálního Jacka Herera. Můžete se těšit na povznášející a motivující zhulenost. Nicméně se nejedná o zcela psychickou zkušenost. Díky dalším odrůdám vám Royal Jack Automatic také poskytne uklidňující a relaxační zážitek. Jedná se o skvělou kombinaci! Navíc, Royal Jack Automatic obsahuje až 16% THC a také má středně vysoký obsah CBD. Zhulenost se tak dá vcelku snadno kontrolovat, ale pokud hledáte vzrušení, tak si dejte o pár tahů víc a dovede vás i do jiné dimenze.

MALÁ ALE MOCNÁ: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY ROYAL JACK AUTOMATIC

Mnoho lidí popsalo odrůdu Royal Jack Automatic jako miniaturní verzi původní odrůdy Jack Herer a tito lidé nejsou daleko od pravdy. Hlavní rozdíl je v genetice pocházející z rumištního konopí. Odrůdu Royal Jack Automatic lze vypěstovat několikrát za rok, a to téměř kdekoliv.

Při pěstování v indooru vyroste tento prcek do velikosti 80 cm a budete připraveni ke sklizni po 9-10 týdnech od vyklíčení. I přes svou malou velikost dokáže vyprodukovat až 400 g/m², což není vůbec špatné na malou samonakvétací odrůdu!

Venku se Royal Jack Automatic nevytáhne o moc výš. Na sklizeň se také můžete těšit po 9-10 týdnech od vyklíčení a výnosy v ideálních podmínkách dosahují až 120 g/rostlinu.

Pokud hledáte konopnou odrůdu, která skládá hold legendě konopné komunity, pak je odrůda Royal Jack Automatic přesně pro vás. Nyní si ji můžete nakoupit i ve velkém množství za zvýhodněnou cenu!

 • THC: 16%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 325 - 375 gr/m2
 • Yield Outdoor: 60 - 110 gr/plant
 • Výška Indoor: 40 - 80 cm
 • Výška Outdoor: 60 - 80 cm
 • Kvetení: 5 - 7 týdny
 • Měsíc Sklizně: 10-12 týdnů po vyrašení
 • Genetická Výbava: Jack Herer x Ruderalis
 • Typ: Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
 • Účinek: Silný až high

  By A. F. on 17/Oct/2019 :
  (5)

  Title : complimenti
  Comment : ottima qualità e servizio


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Michel | 2018-02-21 14:51:31

Las jack à granel .son todas feminidad as o vienen con machos?

Royal Queen Seeds Team

Todas nuestras semillas son feminizadas.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.