Semínka Royal Creamatic Velké Množství

Společnost Royal Queen Seeds je hrdá, že může nabídnout Royal Creamatic, náš nejnovější doplněk samokvetoucí kolekce, ve velkém balení i v tradiční nabídce po jednom, třech, pěti a deseti semenech. Royal Creamatic je zbožňovaná pro její sladkou, karamelovou chuť doprovázanou silnými fyzickými účinky. S obsahem 15% THC a středním hodnocením CBD je tato malá rostlina skutečný poklad.
 3.00/5 (1) Napsat recenzi
Počet semen:
100x
€ 275.00
€ 275.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer a Bitcoin

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Royal Creamatic je směsice těch nejlepších samokvetoucích odrůd Royal Queen s genem  Cream Caramel. Tento oblíbený španělský kmen indica má předky  Maple Leaf Indica, White Rhino a Blue Black. Tato genetická kombinace dává Royal Creamatic úžasnou směsici kvalit, usnadňuje jeho pěstování, umožňuje jeho rychlou sklizeň a sladká karamelová chuť a aroma je u řady uživatelů oblíbená.

Royal Queen nabízí s tímto novým kmenem to nejlepší možné. Semena nejsou jen samokvetoucí, ale rovněž jsou feminizovaná, takže ze všech rostlin vyrostou silné samice.

Pěstitelé milují kompaktní vzrůst Royal Creamatic, dosahuje výšky 60-80 centimetrů při pěstování uvnitř a sklizeň bývá 400-450 gramů na metr čtverečních. Venkovní pěstitelé dosáhnou výšky Royal Creamatic 80 až 100 centimetrů a z usušené rostliny sklidí 115-165 gramů.

Semínka Royal Creamatic začnou klíčit po 48 hodinách, rostliny jsou připravené ke sklizni po sedmi až osmi týdnech. Proto je Royal Creamatic dokonalým doplňkem pro velké pěstitele stejně jako pro pěstování uvnitř, pokud preferujete pěstování v soukromí.

Rostliny Royal Creamatic produkují husté, pryskyřicí pokryté palice, na rostlině jinak roste velmi malé množství listů. Pěstitelé jsou nadšeni sklizní, kterou tyto malé rostliny vyprodukují.

Aroma a chuť Royal Creamatic bývá připodobňována návštěvě cukrárny a účinky Royal Creamatic jsou značně potěšující - díky kmeni indica té nejvyšší kvality se dostaví uvolněný, ale ne utlumující účinek.

Kuřáci si tuto malou rostlinu chválí kvůli celkově dobrým zážitkům a její nebeské chuti a vůni. Vůni Royal Creamatic mají rádi i pěstitelé. Tato rostlina je dobře přijímaná.

Hromadné objednávky lze provést prostřednictvím naší stránky, k dispozici máte řadu možností plateb a dopravy.

 • THC: 15%
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 400 - 450 gr/m2
 • Yield Outdoor: 115 - 165 gr/plant
 • Výška Indoor: 60 - 80 cm
 • Výška Outdoor: 80 - 100 cm
 • Kvetení: 5 - 7 týdny
 • Měsíc Sklizně: 10-12 týdnů po vyrašení
 • Genetická Výbava: Cream Caramel x Ruderalis
 • Typ: Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
 • Účinek: Relaxační s plnou chutí

  By E. P. on 12/Apr/2019 :
  (3)

  Title : Genetiche strane
  Comment : Alcune si sviluppano in maniera strana con foglie deformi, probabilmente per una genetica non ancora ottimale


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Royal Creamatic Smoke Report

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.

Kategorie

Royal Creamatic Smoke Report

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.