Semínka Critical Kush Nákupka

Kombinací toho nejlepšího z OG Kush a Critical Mass vznikl Critical Kush, a to není jen tak obyčejný hybrid Kushe. Tato odrůda je opravdu silná, díky velkému obsahu THC, ale přesto má vyvážené účinky, které jsou mimořádně relaxační a nesundají vás během vteřiny. Využijte možnost nákupky - nákupu ve velkém množství a připravte se na pořádnou odrůdu. Každé balení obsahuje 100 semínek.
 5.00/5 (3) Write a review
Počet semen:
100x
€ 350.00
€ 200.00 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (3)

Royal Queen Seeds - Nákupka Semínenk Critical Cush: Chutná, Silná & Vyvážená

CRITICAL KUSH

Critical Kush od Royal Queen Seeds kombinuje to nejlepší ze dvou výborných odrůd, OG Kush a Critical Mass. Vznikl tak úžasný hybrid, který kromě jiných světlých stránek, má vysoký obsah THC, který zaručí silný, relaxační účinek, který vás nesundá, ale příjemně pohladí. Perfektní odrůda pokud si chcete jen tak odpočinout, zbavit se stresu a přesto být funkční po zbytek dne. Tento Kush má také dobrý medicinální potenciál a může být vhodnou volbou pro mírnění bolesti, insomnie či jiných neduhů.

IDEÁLNÍ PRO PĚSTOVÁNÍ INDOOR SE SKVĚLÝMI VÝNOSY

Critical Kush je středně vysoká rostlina a tudíž se skvěle hodí pro pěstování indoor, jelikož se vejde do každého stanu. I přes její vzrůst, tato odrůda dokáže vyvinout přemíru palic a vaše výnosy mohou dosahovat až 550g/m². Navíc, Critical Kush kvete velice rychle, průměrná doba kvetení je kolem 55 až 60 dnů, což ji dělá velice produktivní a ideální volbou pro více sklizní.

VÝBORNÁ CHUŤ KUSHE S AROMATICKÝMI TÓNY

Critical Kusb má silné, ale přesto vybalancované účinky. Zároveň má příjemnou chuť, která je podobně jako její účinky skvělá. Své osobité, zemité aroma zdědila po odrůdě OG Kush a toto aroma se krásně prolíná s pikantními tóny. Kouření této odrůdy je bohaté a příjemné.

Critical Kush od Royal Queen Seeds vystupuje z davu dalších Kush hybridů. Pokud hledáte smyslnou Kush odrůdu, která má uspokojivé, dlouho trvající účinky, které vás nepřipoutají na gauč po zbytek vašeho dne, tak je tato odrůda přesně pro vás. Navíc fakt, že roste přesně do té výšky, která je vhodná pro jakékoliv indoor prostředí a má dobré výnosy z ní dělají jasného vítěze!

   

  By D. H. on 07/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Earth Man
  Comment : One of the most productive strains. Short flowering cycle, dense, massive and very potent buds. A little stretchy but would be ideal for SCROGG. I tried good few seeds from Royal Queens Seeds by far this is my favourite.

  By G. L. on 23/Jul/2018 :
  (5)

  Title : good en 1-
  Comment : drinte all gekomme

  By D. H. on 21/Jun/2018 :
  (5)

  Title : Mr Quality Grow
  Comment : Received seeds in very short period of time. Germination was 100% successful 100 out of 100 which was a pleasant surprise. Plants looks identical, good genetics, no hermies which is most important.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili