Nákupka Semínek Lemon Shining Silver Haze

Lemon Shining Silver Haze je cenami ověnčená sativa, která si vás získá svou čerstvou a sladkou citrónovou chutí a silnými účinky. Její silný high je energický a povznášející a to jí dělá oblíbenou mezi znalci konopí. Nakupte ve velkém množství a ušetřete.
Počet semen:
100x
€ 350.00
€ 350.00 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (1)
 • Recenze (0)

Dvě Klasické Sativy, Pospolu V Harmonii

LEMON SHINING SILVER HAZE: KDYŽ SE DVĚ SKVĚLÉ SATIVY SETKAJÍ

Lemon Shining Silver Haze od Royal Queen Seeds je spektakulární výsledek křížení dvou skvělých sativ. Rodiče toho křížence jsou Lemon Skunk a Amnesia Haze a obě mají úžasnou chuť a aroma. Když se spojí, tak vznikne delikátní odrůda se skvělým kouřem a silnými účinky. Náš hybrid obsahuje kolem 25% THC.

VELKÉ VÝNOSY VENKU I VEVNITŘ

Lemon Shining Silver Haze lze pěstovat v indoor i outdoor prostředí. Doba kvetení trvá okolo 8-9 týdnů. Vzhledem k tomu, že tato odrůda je sativa, je čekání na sklizeň vcelku krátké. Můžete se těšit na výnosy okolo 425-475 g/m². V dobrých outdoorových podmínkách může vyprodukovat až 450-500 g/rostlinu. Někteří groweři dokonce tvrdí, že s optimální péčí a podmínkami dokáže vyprodukovat až 1000 g/rostlinu! Rostlina vyroste do výšky okolo 80-140 cm v indooru a v outdooru okolo 130-170 cm.

LEMON SHINING SILVER HAZE: KURÁČKÝ ZÁŽITEK JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

Mezi další skvělé vlastnosti odrůdy Lemon Shining Silver Haze se řadí její úžasné účinky. Její silná, sativová zhulenost je povznášející a motivující. Potřebujete trochu inspirace nebo maličké, odpolední povzbuzení? Pár tahů z této krásky a máte vystaráno! Její optimistické a euforické účinky vydrží déle, než byste očekávali. Po dvou nebo třech hodinách se její high změní na více ralaxační zážitek, ale stále to je energetická a fyzická sensace. Tohle dělá z odrůdy Lemon Shining Silver Haze fantastickou volbu pro kouření během dne a výborně se hodí na společné dýchánky s vašimi přáteli.

Lemon Shining Silver Haze má skvělé aroma a chuť, které dokonale koresponduje s jejími účinky. Může se pochlubit silnou, citrusovou vůní, která koresponduje s kyselým a zatuchlým skunkovým podtónem. Čerstvá, sladká a super chutná! Je ideální do vaporizérů.

Lemon Shining Silver Haze od Royal Queen Seeds je všechno, co si můžete přát. Její senzační účinky, osvěžující citrusová chuť a skvělé výnosy z ní dělají odrůdu, kterou prostě musíte zkusit!

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Paul | 2018-09-20 14:27:57

Are the lemon haze bulk femanized??

Royal Queen Seeds Team

All our seeds are feminized!

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili