Nákupka Semínak Chocolate Haze

Chocolate Haze je perfektní odrůda pro všechny, kteří mají rádi sladké. Má skvělé čokoládu připomínající aroma, sladké aroma a jemnou chuť. Dále překvapí 20% obsahem THC! Náš Chocolate Haze určitě uspokojí vaše chuťové pohárky. Nakupte semínka v nákupce a udělejte si zásobu! Každé balení obsahuje 100 semínek.
 5.00/5 (1) Write a review
Počet semen:
100x
€ 350.00
€ 350.00 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Chocolate Haze: Sladká, Jemná, A Extra Silná

Chocolate Haze je výsledkem pečlivého křížení mezi speciálním fenotypem OG Chocolate Thai a úžasným Cannalope Haze. A jak takový výsledek vypadá? Obrovská kytka, která produkuje velké sklizně hustých, sladkých a ultra silných palic.

VYSOKÝ, SATIVA DOMINANTNÍ DRUH

Tato odrůda je z 95% sativa dominantní díky genetice pocházející z Haze. Doporučujeme tak pěstování outdoor. Náš Chocolate Haze rád roste vysoko a potřebuje tak dostatek prostoru aby se vytáhnul co nejvýš a pochytal veškeré sluneční světlo. Je také extra odolný proti plísním, což z něj dělá ideální volbu pro nováčky.

Stejně jako kterýkoliv jiný Haze, tato odrůda má opravdu silné účinky. S obsahem THC kolem 20%, Chocolate Haze dodá silnou a dlouho trvající euforii. Zanechá vás s čistou hlavou, nabité energií a možná i trochu v kreativní náladě. Kvůli vysokému obsahu THC, si tuto odrůdu nejvíce užijete v podvečer sami či s přáteli, kdy vám pomůže navodit příjemnou a živou debatu.

INTENZIVNÍ A DELIKÁTNÍ CHUŤ

Tato odrůda je extrémně chutná. Kombinuje ovocné chutě se sladkými, čokoládovými tóny. Je to velice jemné pokouření, které si nejvíce užijete použitím vaporizéru. To se teprve můžete těšit na příliv chutí.

KULTIVACE

Pro dosažení těch nejlepších výsledků, doporučujeme vysázet semínka Chocolate Haze brzy z jara a na krásném, sluncem oplývajícím místě. Daří se jí velice dobře v obyčejné půdě či v hydroponické sestavě. Nezapomeňte, že rostliny Chocolate Haze vyžadují opravdu hodně místa. Budou se snažit vytáhnout se co nejvíce do výšky a vychytat co nejvíce slunečního svitu. Abyste mohli kontrolovat jejich růst, popřemýšlejte o pěstování v květináčích či je průběžně zastřihněte.

Jakmile přijde čas sklizně, jistě budete velice příjemně překvapeni velkou sklizní vysoce kvalitních palic. Tyto rostliny dovedou ve správných podmínkách vyprodukovat až 500g palic na jednu rostlinu, což znamená že budete mít hromadu hulení, které si bude každý chválit!

   

  By M. M. on 23/Apr/2018 :
  (5)

  Title : čokoladka
  Comment : sweet dream


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili