Nákupka Semínek Royal Domina

Royal Domina je z 85% indika dominantní hybrid, který všechny milovníky indik přenese na speciální místo. Tento kříženec odrůd Black Domina a Kalijah, je přesně ta rostlina, o které sníte, že ji vypěstujete na vaši zahradě. Nakupte semínka výhodně ve velkém množství a nestarejte se o to, že by vám došla. Každé balení obsahuje 100 semínek.
Počet semen:
100x
€ 350.00
€ 350.00 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Nákupka Semínek Royal Domina: Exotická, Ovocná a Mimořádně Silná

Royal Domina je jedna z nejexotičtějších odrůd. Kříženec odrůd Black Domina a Kalijah, tato dáma produkuje mimořádně aromatické a silné palice, které vás vezmou na dlouhou cestu jejímž cílem je poklidné a relaxační místo.

Royal Domina na další z našich indika dominantních odrůd, která se výborně hodí pro pěstování indoor. Dorůstá do rozumných výšek (kolem 90-130 cm) a rychle roste do tvaru odolného a hustého křoví. Nicméně, tato odrůda roste velice dobře i při pěstování outdoor a vyprodukuje více palic na rostlinu, tedy pokud má dostatek sluníčka, vody a trochu více místa, aby se mohla roztáhnout.

ÚČINKY A CHUTĚ ROYAL DOMINY

Jako každá přijatelná indika, Royal Domina také navozuje silnou zhulenost, postihující celé tělo. Očekávejte silnou, fyzickou relaxaci a relativně čistou hlavu. Kvůli jejímu silnému účinku doporučujeme, abyste si užili tuto odrůdu na večer či v čase, kdy budete chtít jenom ležet, relaxovat a vypustit. Medicinální uživatelé, kteří hledají spřátelenou odrůdu na léčbu stresu či fyzické bolesti mohou využít silné účinky, jenž Royal Domina navozuje.

Chutě a aroma této odrůdy jsou velice komplexní. Royal Domina má silné, zemité aroma, které je podtrženo jemným, ale zřetelným citrusovým tónem. Popřemýšlejte o vaporizaci této odrůdy, abyste zachovali její křehké terpeny a vychutnali si více tuto vyzrálou chuť.

PĚSTOVÁNÍ

Při pěstování odrůdy Royal Domina musíte dbát na to, aby dostala dostatek světla a měla teplé podmínky s dostatečnou cirkulací vzduchu. Tak zabráníte tvorbě plísní či hniloby. Pokud chcete pěstovat outdoor tak doporučujeme ji zasadit na slunné místo, které má i dostatek větru. Dopřejte jí také dostatek místa, aby se mohla roztáhnout a vyrůst.

Royal Domina je obvykle připravená ke sklizni za 7-8 týdnů kvetení. V tomto bodě bude již obsypaná palicemi a její výnosy mohou dosahovat až 575 g/m² indoor a až 600g/rostlinu outdoor. Jakmile jste sklidili své palice, pořádně je vysušte a poté si můžete vychutnat jednu z nejunikátnějších odrůd na Evropském trhu.

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku