RQS klíčenka

Pokud přijali konopný životní styl, zamilujete si nejúžasnější klíčenku ve městě - s logem Royal Queen Seeds a výrazným lvem.
 5/5 (4) Napsat recenzi
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (4)

Díky této úžasné klíčence na krk své kíče již nikdy neztratíte

Pokud přijali konopný životní styl, zamilujete si nejúžasnější klíčenku ve městě - s logem Royal Queen Seeds a výrazným lvem. Tuto klíčenku lze rozdělit na dvě části, takže snadno oddělíte své klíče od řemenu, který máte zavěšený na krku. Připojte se s touto výraznou červenou a žlutou klíčenkou na krk k ostatním pěstitelům a kuřákům. Máte-li ve zvuky zapomínat klíče, a kdo ne, je toto řešením na problémy spojené se ztrátou klíčů.

Na červené straně této klíčenky je zlatě napsána webová adresa Royal Queen Seeds. Kromě toho je kontrastní žlutou vytištěný i slogan Keep On Growing. Druhá strana je celá žlutá, takže když vám klíčenka upadne, snadno si jí všimnete. Je to dokonalý dárek pro kohokoli, kdo má rád konopný životní styl.

Když zkontrolujete šití, zjistíte, že tato klíčenka je vysoce kvalitní a vydrží dlouhou dobu. Klíče lze na kroužek nasadit snadno, na rozdíl od ostatních klíčenek; tento design má zabudovanou bezpečností funkci, takže klíče samy nespadnou. Kromě toho je kroužek na klíče pevně připojen ke klíčence a je vyroben z vysoce lesklého kovu.

Užívání marihuany se v mnoha kulturách stává mainstreamovým životním stylem a tyto klíčenky jsou nutností pro všechny, kteří rádi ukazují svoji podporu tohoto životního stylu tím, že nosí konopné zboží. Kromě toho na royalqueenseeds.com naleznete další příslušenství a informace o pěstování vlastních rostlin. Unikátní klíčenky na krk jsou oblíbené již roky a tahle dokonale doplní tričko s konopnými listy jednoduše dokonale

Tyto propagační klíčenky na krk jsou skvělým reklamním předmětem na večírcích a díky nízké ceně patří k oblíbenému zboží Royal Queen Seeds. Nicméně, chcete-li klíčenku získat za ještě nižší cenu, stačí, abyste se podívali na stránku Royal Queen Seeds na Facebooku a po kliknutí na Líbí se mi získáte 5 procentní slevu. Jako jeden z nejrychleji rostoucích producentů konopných semínek v Evropě je logo Royal Seed tím, které můžete nosit s hrdostí.


  By M. H. on 13/Jan/2015 :
  (5)

  Title : Quality
  Comment : Very nice product and super handy

  By J. V. on 25/Nov/2014 :
  (5)

  Title : Produit bien fini
  Comment : Plutot cool pour éviter de perdre ses clées ou pour les accrocher partout. Merci RQS

  By P. C. on 18/Nov/2014 :
  (5)

  Title : Good
  Comment : Very very good thing!!!!!!!!!!

  By T. S. on 17/Feb/2014 :
  (4)

  Title : schick schick
  Comment : finde das die farben von dem dingens in echt besser rüberkommen.aufdruck is wirklich auffälig und sollte nur im privaten getragen werden,oder verkürzt in der tasche :-).


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.